Ekskluzywne tapety do wnętrz

Samoprzylepne tapety to modna i nowoczesna dekoracja wnętrz. Do głównych zalet usuwalnych tapet należy szybki i bezproblemowy montaż oraz nieograniczony wybór wzorów i kolorów. Materiał, z którego wykonane są nasze samoprzylepne tapety jest odporny na wilgoć, brud i przedarcia. Przy odpowiednim użytkowaniu, tapeta będzie Wam służyć przez kilka lat.

Ekskluzywne tapety do wnętrz
Kolor
Styl
Klasyczny
Minimalistyczny
Współczesny
Japoński
Barokowy
Industrialny
Francuski
Etniczny
Abstrakcyjny
Wiktoriański
zobacz wszystkie
Kolonialny
Eklektyczny
Rustykalny
Orientalny
Angielski
Prowansalski
Wiejski
Skandynawski
Nowoczesny
Destynacja [wyników: 2474]
Ekskluzywne tapety do wnętrz

Jakie tapety pasują do salonu, a jakie do sypialni?

W salonie sprawdzą się tapety z motywem botanicznym np. liście monstery czy bananowca. Dobrym pomysłem będą też proste, geometryczne wzory, takie jak trójkąty, kwadraty, koła czy pasy. W sypialni pięknie prezentują się duże, akwarelowe pąki kwiatów lub tapety z motywem łąki. Do łazienki zdecydowanie polecamy delikatne wzory w kontrastowych kolorach i roślinne kompozycje. W kuchni świetnie sprawdzą się intensywne kolory i pastele, które przełamią surowy klimat wnętrza. Domowe biuro to miejsce, w którym nie powinno zabraknąć zieleni. Zadbaj o swój wzrok i odpoczynek, wybierz tapety z motywem rozłożystych liści.

Jakie tapety są najlepsze do pokoju dziecka?

Pokój dziecka to miejsce, w którym można dać upust twórczej wyobraźni! W pokoju dziecięcym idealnym pomysłem będą skandynawskie motywy lasów, akwarelowe kwiaty, kolorowe łąki i samochody, a także kosmiczne galaktyki. Do pokoju chłopca warto wybrać stonowane kolory, do pokoju dziewczynki intensywne barwy i pastelowe kwiaty. Jeśli chcesz zachować neutralność, wybierz delikatne pastele i samoprzylepne tapety utrzymane w jasnych tonacjach.