Fototapety w stylu japońskim

Japonia – Kraj Kwitnącej Wiśni to niesamowite miejsce, w którym legendy i przeszłość nierozerwalnie wiąże się z rzeczywistością i teraźniejszością, a sztuka zajmuje wysoką pozycję w życiu każdego człowieka. Dlatego też stworzyliśmy niesamowite tapety inspirowane japońską kulturą i sztuką. To właśnie nawiązujące do Japonii tapety oraz fototapety japońskie, zamienią wnętrze Twojego mieszania w niepowtarzalne miejsce.

Fototapety w stylu japońskim
Japońskie [wyników: 21]
Fototapety w stylu japońskim

Tapety japońskie – bogactwo wzorów i kolorów

W naszej ofercie znaleźć można tapety inspirowane japońskimi obrazami, które zachwycają niesamowitą ilością detali, delikatną kreską oraz stonowanymi barwami. Przedstawiają one przepiękne krajobrazy wypełnione charakterystycznymi kształtami budowli. Świetnie sprawdzą się one w miejscach publicznych – takich jak biura czy kawiarnie dodając im niesamowitego klimatu. Natomiast w mieszkaniach prywatnych świetnie sprawdzą się tapety inspirowane florą i fauną Japonii. Charakterystyczne krzewy i liście bambusadrzewa oraz kwiaty wiśni oraz żurawie i karpie koi to elementy, które pierwsze przychodzą na myśl, gdy wspomina się Japonię, dlatego też tworząc nasze tapety zainspirowaliśmy się nimi i stworzyliśmy unikalne tapety, które nie tylko tematyką, ale także stylem wpasowują się idealnie w klimat japońskiej sztuki. Dzięki tapetom inspirowanym Japonią stworzysz w swoim wnętrzu niepowtarzalny klimat, który wpasuje się w każdy styl

Tapety inspirowane Japonią – zabierz je ze sobą

Nasze tapety oferujemy w dwóch technologiach – klasycznej tapety klejonej oraz w technologii MagicStick, która pozawala na odlepienie tapety i przeniesienie jej w inne miejsce. Dzięki temu możesz zabrać swoją tapetę w każde inne miejsce, nawet zmieniając mieszkanie. Dlatego też nie wahaj się i już dziś zamów kawałek Japonii do swojego domu. Japoński styl pasuje do ścian wszystkich pomieszczeń, możesz ozdobić w ten sposób całe mieszkanie. 

 

Japoński styl pasuje do ścian wszystkich pomieszczeń, możesz ozdobić w ten sposób całe mieszkanie. Takie tapety pasują zarówno do twojego salonu, jak i sypialni czy lekko fantazyjnego biura. Rzadziej stosowane są w kuchni czy jako fototapety do pokoju dziecka, ale akurat w ofercie Coloray nie brak tapet pastelowych, uniwersalnych, wzorów pasujących do wielu wnętrz. Do niespotykanych gdzie indziej wzorów i kolorów należą motywy z falami, wachlarzami, drzewami i kwiatami na gałęziach. Jeśli darzysz sentymentem kraj kwitnącej wiśni i chcesz żeby tapeta miała japońskie wzory, masz duże szansę znaleźć właściwy produkt i zostać jednym z naszych klientów.

Fototapety z kraju kwitnącej wiśni

Wzory tapet na ściany inspirowane Japonią to często parki, ogrody, motywy roślinne i kwiatowe. Popularne produkty do wnętrz w stylu Japonii to np. rysowany cienką kreską w stylu kaligrafii zachód słońca, widok na górę Fuji, buddyjskie klasztory. Często pojawiają się motywy architektoniczne, klasyczne zagięte do góry japońskie dachy. Jeśli japoński styl ścian i wnętrza jest ci bliski, zobacz dostępne produkty w tej kategorii. Japońskie wzory to też odpowiednia kolorystyka. Do dominujących kolorów należą, czerwień, czerń biel, szarość. Japońska tapeta to też pastelowe, delikatnie zamglone barwy. Do kolorów kraju kwitnącej wiśni to też róże i fiolety zdarzone z soczystą zielenią.