Fototapety retro

Zmień wygląd swojej przestrzeni życiowej dzięki naszym wzorom tapet w stylu antycznym i retro. W połączeniu z odważnymi odcieniami niebieskiego, czerwonego i zielonego oraz wykończonymi misternymi detalami, te tapety stanowią małe dzieło sztuki. Aby uzyskać nowoczesny akcent w tradycyjnym stylu, użyj tej przyciągającej wzrok tapety jako wykończenia jednej ze ścian.

Fototapety retro
Kolor
Styl
Japoński
Prowansalski
Skandynawski
Współczesny
Industrialny
Wiktoriański
Eklektyczny
Angielski
Francuski
Nowoczesny
zobacz wszystkie
Kolonialny
Abstrakcyjny
Rustykalny
Barokowy
Klasyczny
Wiejski
Minimalistyczny
Orientalny
Retro [wyników: 56]
Fototapety retro

Tapeta retro - zawsze w modzie

Wybierz się w podróż w czasie, eksplorując naszą szeroką gamę tapet w stylu retro, aby dodać ciekawy akcent do swojego domu. Jeśli szukasz czegoś nietypowego do swojego wnętrza, nasza kolekcja tapet w stylu retro jest idealna do dodania klasycznego i zaskakującego akcentu. Nasze ilustracje w stylu retro, od starych amerykańskich restauracji, zabytkowych map świata po legendy szos, tworzą eleganckie i niepowtarzalne wykończenie pokoju, który nie będzie wychodził z mody. Nasza seria tapet w stylu retro świetnie nadaje się również do dodania odrobiny wyrafinowania do pokoju w męskim gabinecie lub biurze. Odcienie sepii, które są szczególnie kojarzone z fotografiami monochromatycznymi z XIX i początku XX wieku, zmieszają się z każdym rodzajem ustawienia i będą idealne stosować w biurach, salonach lub ścianach sypialni.

Tapeta w stylu retro do stylizowanych wnętrz

Nasze tapety dodadzą odrobinę koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszej tapety w stylu retro na naszych oryginalnych i innowacyjnych samoprzylepnych tapetach w systemie MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby i przenieść w inne miejsce!