Fototapety serca

Kochasz serduszka tak bardzo jak one kochają ciebie? Jeśli tak to jesteś w idealnym miejscu! Znajdziesz tutaj bowiem niesamowite tapety w serduszka, które odmienią wnętrze twojego mieszkania z każdej możliwej perspektywy. Uważasz, że to dziecinny wzór? No nie! Przekonaj się, że tak nie jest i wybierz idealną tapetę w serduszka, w której się zakochasz!

Fototapety serca
Serca [wyników: 21]
Fototapety serca

Zakochaj się w fototapecie z serduszkami

Magowie i Alchemicy używali symboli serca do zaklęć dotyczących spraw związanych z miłością i romansem. Symbol był również używany w rytuałach w celu wzmocnienia relacji. Serce od dawna jest rozpoznawane w różnych kulturach jako symbol miłości, radości i współczucia. Jednak symboliczne przedstawienie serca może kojarzyć się dość infantylnie, z miłosnymi liścikami zostawianymi koleżance na ławce albo z godzinami marzeń o ulubionym chłopaku… Serduszka to także symbol zakochania, tej niewytłumaczonej radości, motylków w brzuchu i ciągłego podekscytowania. Na ich widok człowiek staje się weselszy, bardziej rozpromieniony i oblewa go fala przyjemnego ciepła. 

Fototapety w serduszka sprawdzony prezent nie tylko na Walentynki 

Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić odrobinę tych ciepłych uczuć do każdego wnętrza. Nasze niepowtarzalne tapety z serduszkami w różnej odsłonie idealnie wpasują się w każdą przestrzeń!
Nasze tapety oferujemy w dwóch technologiach – klasycznej tapety klejonej oraz w technologii MagicStick, która pozawala na odlepienie tapety i przeniesienie jej w inne miejsce. Dzięki temu możesz zabrać swoją tapetę w każde inne miejsce, nawet zmieniając mieszkanie. Dlatego też nie wahaj się i już dziś zamów nietypową tapetę, która urzeknie wszystkich twoich znajomych!