Fototapety króliki

Możesz przeoczyć symboliczne znaczenia królików, ponieważ wydaje się to takie małe, nieśmiałe stworzenie. To kiepski pomysł. Króliki oferują duże lekcje na temat większej świadomości naszego środowiska i ochrony siebie, zwłaszcza jeśli wyczujemy zagrożenie. Króliki są również symbolem płodności, rodziny i nowego życia.

Fototapety króliki
Króliki [wyników: 14]
Fototapety króliki

Fototapety z królikami

Symboliczne znaczenia królików dotyczą przede wszystkim obfitości, wygody i wrażliwości. Tradycyjnie króliki kojarzą się z płodnością, sentymentem, pożądaniem i prokreacją. Znaczenia królików są również ściśle powiązane z porami roku, a konkretnie wiosną. Czy słyszałeś kiedyś termin „bardziej szalony niż marcowy zając”? Ma to związek z królikami chodzącymi wściekłymi o tej porze roku. Króliki czują zew wiosny tak samo silnie, jak wszyscy i wszystko inne - być może nawet bardziej. Innym znaczeniem królika jest prędkość. Szybko podchodzi do robienia rzeczy, które kocha i szybko rozpoznaje możliwości, które przybliżą go do spełnienia celów. Ale to nie znaczy, że czuje się komfortowo, mając na sobie światło reflektorów, jeśli tak się stanie równie szybko ucieka. Królik reprezentuje także nieśmiałość i skromność oraz że na tym świecie są jeszcze rzeczy, które z tego powodu zawahasz się zrobić.

Udekoruj pokój dziecka fototapetą z królikami

I właśnie z tego powodu postaraliśmy się o bardzo zróżnicowane przedstawienie królików na naszych tapetach – by każde ich oblicze znalazło swoje odzwierciedlenie.

Tapeta z motywem królików

Nasze tapety z motywem królików przedstawiają zarówno małe, puchate i słodkie króliczki, które świetnie poczują się w pokoju dziecięcym, gdzie będą kwintesencją niewinności. Są także czujne króliki otoczone motywami lasu i łąki, które dobrze poczują się w miejscu spokojnym, z dala od zgiełku – w gabinecie, biblioteczce czy sypialni. Są także króliki udomowione, które chętnie rozgoszczą się wygodnie w domu pełnym ciepła, w stylu prowansalskim, wiejskim albo angielskim.