Fototapeta ananasy

Unikalne i zabawne tapety z motywem ananasów pomogą ożywić wnętrze, a subtelne jednolite tła naprawdę pozwalają im wyskoczyć i stworzyć efekt WOW!. Połączenie jasnego koloru ananasa z zielenią jego liści jest zdecydowanie dobrym wyborem do wnętrza, jeśli chcesz stworzyć radosne i słoneczne pomieszczenie, a ananasy z pewnością zachęcą do radosnej atmosfery, gdziekolwiek się znajdują.

Fototapeta ananasy
Ananasy [wyników: 32]
Fototapeta ananasy

Czy motyw ananasa sprawdzi się w roli ozdoby? 

To idealny owoc do jedzenia w gorący letni dzień i naturalnie królowa wszystkich owoców, ponieważ ma koronę! Ananasy są również uważane za wyraz „powitania” na południu i symbolizują zalety, które doceniamy w naszym domu - przyjaźń, gościnność i ciepło. Ananas pierwotnie nazywa Brazylię swoim domem. To Portugalczycy i Hiszpanie rozpowszechnili go na całym świecie i w rzeczywistości to Hiszpanie nadali owocowi nazwę „ananas” ze względu na swój wygląd, ponieważ przypominali szyszki. Ponieważ owoc był tak łatwo psujący się, stał się symbolem luksusu, szlachetności i bogactwa w całej Europie. Pojedynczy ananas może przynieść fortunę. Zatem gospodarzem, który był w stanie przedstawić świeżo ściętego ananasa swoim gościom, był ten z pieniędzmi, mocą i połączeniami.

Dziesiątki ananasów na jednej fototapecie!

Ty nie musisz poprzestać na jednym, z naszymi tapetami możesz mieć ich dziesiątki!Nasze tapety dodadzą odrobinę koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszej tapety na naszych oryginalnych i innowacyjnych samoprzylepnych tapetach w systemie MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby i przenieść w inne miejsce!