Fototapety z flamingami

Flamingi na fototapetach przypominają, że musisz nauczyć się kontrolować swoje emocje, ponieważ mogą one tworzyć lub zrywać związek. Znaczenie flaminga zachęca również do koncentracji i optymizmu. Kiedy to zrobisz, wszystko zacznie mieć sens, nawet miłość. Dlatego też flamingi jako ptaki, które łączą się w nierozerwalne związki są właśnie jej symbolem, a przypominać mogą o tym piękne fototapety - flamingi.

Fototapety z flamingami
Flamingi [wyników: 42]
Fototapety z flamingami

Fototapety na których są flamingi - popularne wzory

Flaming, jaki jest, każdy widzi - przede wszystkim różowy, ma długą, wygiętą szyję i zgrabny choć niezbyt mały kuperek. Zwierzęta te są symbolem mocy i miłości. W Egipcie były uznawane za wcielenie bóstwa Ra. Wyspy Bahama z kolei obrały flamingi jako narodowe zwierzę - symbol. Fototapeta daje możliwość wprowadzenia do naszego domu flamingów na stałe. W 2021 flamingi wciąż pozostają modnym wzorem tapet na ściany, ewoluują tylko detale i kompozycje kolorystyczne w zależności od aktualnie dominującego stylu. Jeśli chodzi o popularne motywy to zwykle flamingi przedstawiane są jako para, zakochana, patrząca na siebie i odprawiająca gody, ptasie pieszczoty. Często fototapeta przedstawia też stado flamingów. Na brzegu, lub brodzących w wodzie. Kolor flaminga nazrzuca nam niejako barwę tła, na której różowy będzie dobrze widoczny. Fototapeta taka jest zwykle utrzymana w szarościach, błękitach, popielach, i grafitach, co pozwala na wyeksponowanie flaminga. Paradoksalnie spotykamy też tło różowe, tylko w dużo jaśniejszym odcieniu, co zupełnie nie przeszkadza i równie dobrze podkreśla jego ciemniejszą różowość. Popularnym motywem są też kolory natury, czyli miejsca, które jest pierwotnym domem flaminga, są to głównie: zielony, błękit i brąz.

Wprowadź radość do wnętrza dzięki tapecie z flamingami


Flamingi zachęcają również do kontaktu ze swoimi emocjami. Bądź lepszą i silniejszą osobą, zamieniając swój ból w siłę. Uwolnij wszelkie negatywne odczucia i pozwól sobie doświadczyć pozytywnych. Pozwólcie się napełnić pokojem i szczęściem, abyście mogli odzyskać utraconą równowagę. 

 

 

Symbolika flamingów podkreśla chęć poświęcenia energii na karierę i sukces finansowy. Są dla ciebie nieskończone możliwości i wszystko to możesz osiągnąć dzięki swojej inteligencji i kreatywności. Gdy znajdziesz swój cel, jesteś nie do powstrzymania. Możesz osiągnąć wszystko, co chcesz osiągnąć, a twoje życie będzie o wiele więcej niż sobie wyobrażałeś! Znaczenie flaminga przypomina również, że nadszedł czas, aby wprowadzić trochę zabawy w swoim życiu. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć serię zabawnych, ale również pięknych tapet z motywem flamingów, by wprowadzić trochę radości do waszego życia.

Co powiesz na tapetę z flamingami?

Tapeta z flamingami w delikatnym pudrowo-różowym jest idealnym dodatkiem do typowo kobieciej przestrzeni – pokoju małej księżniczki a nawet dorastającej panny! Świetnie sprawdzi się także w przestrzeni kreatywnej – kąciku do szycia czy pracowni do prac manualnych. Natomiast tapety z fotorealistycznymi flamingami oraz wzorami łączącymi flamingi i kwiaty będą przepiękną ozdobą salonu. Na tapety minimalistyczne, w połączeniu bieli i czerni powinny zdecydować się osoby, które urządzają biuro, ponieważ flamingi przynoszą szczęście w interesach. Jeśli szukasz fototapet do swojego wnętrza, przejrzyj dostępne aranżacje i zainspiruj się. Zobacz najciekawsze produkty, zmierz szerokość ścian i wybierz najmodniejszy wzór i rozmiar fototapety dla siebie. Może właśnie flamingi to będzie dekoracja ściany, która zostanie na dłużej we wnętrzu twojego salonu, czy sypialni?