fototapety różowe

Różowa ściana ma niejedno oblicze. Może być dyskretnie pastelowa, sprawiając wrażenie lekkiego muśnięcia pędzlem. W innym wydaniu rozkwita mnogością roślin - piwonii, tulipanów lub polnych kwiatów. To również geometryczne wzory w cukierkowym wydaniu, równo pokrywające ściany.

fototapety różowe [wyników: 232]
fototapety różowe

Kolekcja fototapet z romantycznym różem

Róż we wnętrzach to jeden z obszerniejszych rozdziałów w księdze zwanej dizajnem. Można go interpretować na tak wiele sposobów, że trudno stwierdzić, jaki niesie ze sobą ładunek emocjonalny lub do jakiego stylu najlepiej pasuje. Cukierkowy róż kojarzy się często z brakiem gustu i aranżacjami rodem z domku dla lalki Barbie. Na naszych tapetach mamy jednak wiele wzorów wykorzystujących tę nasyconą barwę, ale dalekich od banału. Z kolei pudrowy, delikatny róż kojarzy się z romantycznymi sceneriami, sypialnią lub pokojem niemowlęcia. Patrząc na wzory, w których taki lekki odcień połączony jest z mocnymi barwami w geometryczne wzory lub artystyczne chaotyczne kompozycje, łatwo zauważyć, że może być elementem wyrazistych motywów. W naszych projektach nie zapomnieliśmy jednak o klasycznych rozwiązaniach. Oprócz oryginalnych, awangardowych połączeń, nadal mamy mnóstwo tapet z klasycznymi różowymi kwiatami, kwiecistymi gałęziami i eleganckimi kompozycjami zainspirowanymi roślinnością i naturą.

Różowe fototapety - idealny pomysł na dekorację wnętrza

Różowa tapeta to prosty sposób na romantyczne wnętrze w dziewczęcym stylu. Jeżeli jednak sięgniesz po odpowiedni motyw, może dopełnić wygląd eleganckiego salonu. W naszej bogatej ofercie tapet w tym kolorze znalazło się również wiele zabawnych, wyrazistych wzorów. To między innymi plastry arbuza, flamingi, ogromne muffinki, lody i wiele innych. Umieszczając je na ścianie, masz pewność, że poziom Twojej energii będzie od razu wzrastać po przekroczeniu progu domu. Różowa tapeta to również idealny pomysł do pokoju małej księżniczki. Kwietne motywy, ptaki na gałęzi, japońskie pejzaże, primabaleriny - sposobów na dekorację przestrzeni dla dziewczynki jest ogromna ilość. Postaw zatem na jakość i wysmakowane, stylowe wzory.