Obrazy szklane

Obrazy szklane stały się ciekawą alternatywą dla tych nadrukowanych na płótnie. Możesz je z powodzeniem wykorzystać w każdym pomieszczeniu domu. Doskonale prezentują się w salonie, kuchni, a nawet pokoju dziecięcym. Różnorodna kolorystyka i tematyka pozwalają dobrać wzór do wystroju wnętrza i jego stylu.

Obrazy szklane
Obrazy szklane [wyników: 2494]
Obrazy szklane

Fotoobrazy na szkle w Twoim domu

W nowoczesnych wnętrzach sięga się po szklane dekoracje ścienne, dzięki którym otrzymuje się wiele możliwości wyboru. Dotyczy to stylu, w jakim jest przygotowana grafika, jak i jej tematu. Zadbaliśmy o to, by nasi Klienci mogli sięgnąć po obraz idealnie dopasowany do ich gustu i poczucia estetyki. W kilku kategoriach znajdziesz zatem to, czego szukasz. Obrazy ze zwierzętami ukazują, jak różnorodny może być świat fauny. Na pięknych grafikach widzimy dzikie zwierzęta, żyjące blisko ludzi psy, konie, koty, a nawet krowy, mieszkańców podwodnego świata, ptaki i wiele innych stworzeń. Jeżeli z kolei jesteś miłośnikiem malarstwa i stawiasz na reprodukcje w swoich czterech ścianach, także mamy niezwykle bogatą ofertę. Sięgniesz po obraz drukowany na szkle z dziełem Moneta lub Rembrandta? Dla wielbicieli japońskich grafik przygotowaliśmy nadruki z drzeworytami Hokusai Katsushika. A co powiedz na obraz drukowany na szkle z reprodukcją najbardziej znanych prac streetartowych, np. Banksy’ego? Takie prace doskonale oddają to, co zostało przedstawione na oryginale, a jednocześnie możesz pozwolić sobie finansowo na posiadanie ich we własnym domu.

Szklane obraz na ścianę z motywem natury

Krajobrazy i rośliny są bardzo chętnie wybieraną tematyką w kontekście wystroju wnętrz. Charakterystyczna jest dla nich ponadczasowość i uniwersalność. Umieścisz je w każdym pomieszczeniu, dopasowując konkretny motyw i kolorystykę do jego przeznaczenia. Wszelkie obrazy ścienne, na których znajduje się woda, to dobry wybór do łazienki lub salonu kąpielowego. Masz wiele opcji – rzeki, jeziora, wodospady, morza i inne, które na różne sposoby podejmują tę tematykę. Niezwykle relaksujące są także wszelkie widoki z łąkami, lasami i górami. Znajdziesz u nas obraz do domu z minimalistyczną grafiką w japońskim stylu, jak również spektakularnie bujną przyrodę w wielu kolorach. Nie zapomnieliśmy przy tym o człowieku, który także bywa inspirującym tematem dekoracji ściennych. W coloray.pl przygotowaliśmy zatem subtelne portrety, a także wysmakowane akty. Ładne obrazy nie tylko zdobią, ale też inspirują mieszkańców. Jeżeli masz swój ulubiony styl, spójrz na kategorie przedstawiające te najbardziej charakterystyczne i lubiane.

Jeżeli szukasz sposobów na połączenie stylistyki obrazów w galerii ściennej, zapoznaj się z naszym miporadnikiem "Jak wieszać obrazy? Pomysły i inspiracje na domową galerię", dzięki któremu pozbędziesz się wątpliwości.