Obrazy szklane - góry

Widoki górskie to ciekawy temat w wystroju wnętrz. Znajdziesz tu krajobraz górski z ośnieżonymi szczytami, zielone, kwieciste łąki i zwierzęta, które tam żyją. Ukazujemy różnorodne style – od minimalistycznych japońskich grafik po impresjonistyczne motywy gór, wypełnione światłem i barwami.

Obrazy szklane - góry
Góry [wyników: 77]
Obrazy szklane - góry

Pejzaże górskie w zaciszu domowym

Niezależnie od tego, czy jesteś aktywnym miłośnikiem górskich wycieczek, czy jednak wolisz podziwiać ich majestat z oddali, góry na ścianę znajdą swoje miejsce w Twoim mieszkaniu. W dużym formacie wydrukowanym na szkle mogą stać się elementem dekoracyjnym dominującym we wnętrzu. Świetnie też sprawdzą się jako mniejsza część większej galerii, luźno zainspirowanej naturą. Mogą znaleźć się w niej różnorodne obrazy na ścianę. 

 

Góry na szkle to minimalistyczna propozycja, która jednocześnie zachwyca podjętą tematyką. Możesz postawić również na bliski nam geograficznie obraz – Tatry z pewnością sprawdzą się tu doskonale. Góry w pokoju dziecięcym także są ciekawą propozycją, która zaszczepi w najmłodszych miłość do natury.

Sprawdź także obrazy canvas z górami.