Obrazy na płótnie - kwiaty

Kwiaty we wnętrzu? Jesteśmy na tak! Jeżeli interesują Cię obrazy do salonu, kwiaty są strzałem w dziesiątkę. Mamy różnorodne wzory, które obejmują subtelne obrazy namalowane delikatnymi pociągnięciami pędzla oraz kontrastowe, wyraziste połączenia kolorów, które przyciągają wzrok i dominują we wnętrzu. 

Obrazy na płótnie - kwiaty
Kwiaty [wyników: 493]
Obrazy na płótnie - kwiaty

Obrazy - kwiaty i roślinne kompozycje

Zauważ, w jak różnorodnych konfiguracjach można spotkać kwiaty. Malarze często komponowali martwą naturę, gdzie głównym punktem kompozycji były kwiaty w wazonie lub swobodnie rozsypane na stole. Ich znaczenie nierzadko było symboliczne i łączyło się z innymi elementami na obrazie lub z postacią ludzką. Jeżeli sięgasz po obraz na płótnie - kwiaty będą pięknie współgrać z otoczeniem w jednolitych barwach. W ten sposób staną się dominującym elementem wystroju wnętrza. Obrazy z kwiatami do druku są zrealizowane w wysokiej jakości. Zachwyci Cię odwzorowanie detali oraz intensywność kolorów - dokładnie taka jak na oryginalnym wzorze. 

Wnieś powiew świeżości - postaw na piękny obraz z kwiatami

Obrazy canvas z kwiatami dają nieco bardziej minimalistyczne i nowoczesne wrażenie, w porównaniu z tradycyjnymi obrazami oprawianymi w ramy. Sam decydujesz, która opcja jest bliższa estetyce dominującej w Twoim domu. W razie potrzeby służymy pomocą w kwestii doboru obrazu oraz jego wymiarów. Ciekawą opcją jest łączenie kilku grafik lub reprodukcji w kompozycję, tak by współgrały ze sobą i poniekąd tworzyły domową minigalerię. Aby uniknąć nadmiaru wrażeń, warto starannie dobrać każdy obraz i postawić na spójną kolorystykę oraz tematykę.

 

Sprawdź także obrazy szklane z kwiatami.