Obrazy na płótnie - Jean Bernard

Jean-Bernard Duvivier był rysownikiem oraz malarzem. Żył na przełomie XVIII i XIX wieku. Wykonywał także ilustracje do książek oraz zajmował się rysowaniem przedmiotów historycznych. Zobacz wybrane przez nas jego dzieła, które mogą ozdobić ścianę twojego domu. Minimalistyczne grafiki czy portrety doskonale sprawdzają się w przestrzeni dziennej. 

Obrazy na płótnie - Jean Bernard
Obrazy na płótnie - Jean Bernard

Reprodukcje dzieł - Jean Bernard

Jeżeli szukasz ozdoby na ścianę dość zachowawczej, która nie będzie wychodzić na pierwszy plan, ale jednocześnie podkreśli charakter wnętrza, to odpowiednie rysunki. Jean Bernard nie podejmował kontrowersyjnych tematów, a jego kompozycje były dość zrównoważone. Szczególnie przypadły nam do gustu jego grafiki. Są proste, a jednocześnie ciekawe, przykuwając wzrok, który błądzi po delikatnych światłocieniach szukając detali i kształtów. To, co z pewnością jest zauważalne, to wyraziste barwy, które charakteryzują jego obrazy. Jean Bernard chętnie pokazywał ludzi w naturalnych pozach, jednocześnie eksponując ich jak najlepsze cechy.

 Wysoka jakość obrazów na płótnie

W naszej ofercie znajdują się obrazy nadrukowane na płótnie canvas, są to eleganckie, bardziej nowoczesne wersje reprodukcji. Reprodukcje cechują się świetnym odwzorowaniem kolorów względem oryginału, a także bogactwo detali. Wybór zależy od Ciebie oraz efektu, jaki pragniesz osiągnąć w swoim wnętrzu. Obrazy na płótnie są bardziej zbliżone do klasycznego malarstwa, jednak nie posiadają typowej ramy. Dzięki temu odbiegają stylem od tradycyjnie pojmowanego malarstwa, gdzie obraz oprawiony jest w wyraźną ramę. 

Sprawdź także reprodukcje na szkle Jean Bernard Duvivier