Obrazy na płótnie z polami i łąkami

Natura od zawsze inspirowała malarzy do tworzenia. Widok z polami i łąkami może być głównym tematem obrazów, ale też stanowić tło dla scen z ludźmi lub zwierzętami. W naszej galerii zobaczysz wybrane przez nas krajobrazy, w których właśnie ukwiecone pola odgrywają główną rolę. Odcienie zieleni, brązów i wiele barw kwiatów sprawia, że patrząc na nie mamy ochotę boso biegać po łące!

Obrazy na płótnie z polami i łąkami
Pola / łąki [wyników: 119]
Obrazy na płótnie z polami i łąkami

Obraz - łąka na wyciągnięcie ręki

Drukowane obrazy z łąką to jedna z tych propozycji z naszego sklepu, która wpisze się każde wnętrze. Wystarczy, że sięgniesz po styl, który najlepiej wpisuje się w charakter Twojego mieszkania. Może to być impresjonistyczny pejzaż pełen wymieszanych ze sobą kolorów, plam światła i wzorów. Z drugiej strony, to minimalistyczne grafiki z oszczędnym wykorzystaniem barw i symbolicznie zaznaczonymi źdźbłami traw i płatkami kwiatów. Jeżeli chcesz osiągnąć efekt zbliżony do oryginału, polecamy obrazy na płótnie.

Natura w Twoim wnętrzu

Łąki są na nich niesamowicie soczyste i trudne do odróżnienia od pierwotnej wersji namalowanej pędzlem na płótnie. To dlatego, że oferujemy wydruki bardzo wysokiej jakości, w których wszystkie kolory są doskonale odwzorowane. 

Płótno canvas naciągane jest na drewnianą blejtramę. Dzięki temu ostatecznie prezentuje się nadzwyczaj lekko i nowocześnie. Obraz bardzo dobrze wygląda z boku i perspektywy z uwagi na zadrukowane boki. Gotowe obrazy prezentujące motywy łąki i pól pozbawione są tradycyjnej ramy, dzięki czemu pozbywają się "ciężkiego", tradycyjnego charakteru. 

Sprawdź także szklane obrazy z motywem łąki.