Obrazy szklane - rzeki

Obrazy z motywem rzeki są niezwykle różnorodne. Znajdziesz tu szerokie rozlewiska, przenikające się z łąkami, rwące potoki i wodospady z hukiem spadające w dół. Dlatego masz wiele opcji do wyboru. Rzeki są związane z żywiołem wody, zatem w łazience z powodzeniem wykorzystasz taki obraz. Wodospady wprowadzą do niej dynamikę.

Obrazy szklane - rzeki
Rzeki [wyników: 96]
Obrazy szklane - rzeki

Rzeka na obrazach szklanych

Szklane obrazy z motywem rzeki są chętnie wykorzystywane w łazienkach i wszelkich wnętrzach związanych z żywiołem wody. To zatem świetna propozycja nie tylko do domu, ale też do lokalu usługowego, jak salon masażu czy SPA, gdzie idealnie sprawdzi się taki obraz. Rzeka ma wiele obliczy, zatem znajdziesz taką opcję, którą dopasujesz do swojej aranżacji

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, by motyw wody wykorzystać również w salonie lub innym pomieszczeniu dziennym. Na wielu obrazach rzeka nie pełni głównej roli, jedynie pojawia się gdzieś w tle, subtelnie zaznaczając swoją obecność. Znajdziesz ją również na dziełach wielkich mistrzów, których reprodukcje także umieściliśmy na naszych stronach.

Sprawdź także obrazy canvas z rzekami.