Obrazy na płótnie - morze

Morze od zawsze inspirowało malarzy. Morskie krajobrazy są niezwykle różnorodne, dlatego tak je uwielbiamy. Jeżeli szukasz ciekawej dekoracji ściennej, zobacz nasze wydruki na płótnie. Morze na nich zaprezentowane jest w różnych obliczach - od romantycznego zachodu słońca, po wzburzone podczas sztormu fale.

Obrazy na płótnie - morze
Morze [wyników: 273]
Obrazy na płótnie - morze

Obrazy - morze niejedno ma imię

Twórcy w różny sposób podejmują morską tematykę. Nie musi być ona związana z żeglarstwem. To czasem wyłącznie spojrzenie na spokojną wodę i unoszące się nad nią chmury. Innym razem niebo nad morzem przecina klucz ptaków. Woda bywa też jedynie tłem dla bujnej roślinności, która rozwija się nieopodal. To, jaki jest widok na morze, zależy również w dużej mierze od światła. Niewątpliwie ikoniczne miejsce w malarstwie zajmują nadmorskie zachody słońca. Czasem spektakularne, zachwycające feerią barw, innym razem bardzo kameralne, z pasmem żarzącym się pomarańczem i czerwienią, zawieszonym gdzieś nad horyzontem.

Obrazy z morzem w Twoim domu

Wśród wybranych przez nas reprodukcji dzieł mniej lub bardziej znanych malarzy i rysowników, z pewnością znajdziesz tę, która zachwyci również Ciebie. Naturalne krajobrazy sprawdzą się w każdym wnętrzu. Ich zaletą jest to, że pasują zarówno do pokoju dziennego, jak i łazienki czy sypialni. Postaw na ulubione kolory i zastanów się, jaki nastrój chcesz osiągnąć. My dostarczymy Ci najwyższej jakości obrazy. Morze sprawi, że z przyjemnością będziesz się relaksować patrząc na ni i kontemplując przyrodę.

Sprawdź także szklane obrazy z morzem.