Obrazy na płótnie z krowami

Krowa z pewnością nie jest zwierzęciem, którego wizerunek często gości na ścianach naszych mieszkań. Choć nie jest tak urocza jak kot oraz nie ma tak szerokiej symboliki jak chociażby konie, to może być uroczą ozdobą wnętrza. W naszej kolekcji postawiliśmy na obrazy z krową, gdzie minimalistyczna grafika pięknie pokazuje, jak ciekawe mogą to być zwierzęta. Podkreślone światłocienie wypadają tu wyjątkowo uroczo.

Obrazy na płótnie z krowami
Krowy [wyników: 20]
Obrazy na płótnie z krowami

Krowa - obrazy nie tylko do domu

Krowa jest dość uniwersalnym motywem. W wydaniu minimalistycznym, na jednokolorowych grafikach, doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i w lokalu usługowym czy w sklepie. To zwierzę, które budzi pozytywne skojarzenia i ma w sobie wiele spokoju. Wielu osobom kojarzy się z beztroskim spędzaniem czasu na zielonych pastwiskach. Obraz z krową na minimalistycznej grafice nie dominuje we wnętrzu, tworząc tło dla innych dodatków i ozdób. 

Ponadczasowe obrazy z krową

Obrazy z wizerunkiem krowy to dobry wybór, jeżeli chcesz postawić na coś ponadczasowego, a jednocześnie zależy Ci na estetycznym wykonaniu oryginalnego obrazu. Obrazy jakie realizujemy drukowane są na płótnie canvas, które swoją strukturą przypomina tradycyjne płótno malarskie. Nie stosujemy jednak tradycyjnej ramy, a obrazy naciągamy na drewnianą blejtramę. Dzięki temu uzyskujemy ciekawy, estetyczny efekt z zadrukowanymi bokami obrazy, a całość posiada nowocześniejszy charakter.

Sprawdź także obrazy na szkle z krową.