Rodzaje materiałów

Magic Stick

FOTOTAPETA MagicStick

Fototapeta MagicStick jest innowacyjnym materiałem samoprzylepnym z możliwością wielokrotnego odklejania i przyklejania. Materiał nie brudzi się, nie drze i przykleja na każdą płaską powierzchnię! Jego główną zaletą jest bardzo prosty montaż- bez problemu zainstalujesz materiał samodzielnie, bez uporczywych pęcherzy. Materiał można też bardzo łatwo usunąć, bez uszkodzenia oklejanej powierzchni. Materiał nie nadaje się do stosowania na farby latexowe oraz na teksturowane ściany (może to spowodować odklejanie się materiału). Powierzchnia przeznaczona do aplikacji fototapety musi być czysta, sucha, wolna od kurzu.

Struktura: satynowa
Wykończenie: lekki mat
Klej: Niepotrzebny
Max. szerokość brytu: 125cm (w przypadku rozmiaru większego niż szerokość brytu, wydruk będzie składał się z kilku równych arkuszy)
Zastosowanie: Salon, sypialnia, pomieszczenia biurowe, przedpokój i wiele innych

Cena brutto: 119.90 zł/m2

 

Fototapeta Vinyl

FOTOTAPETA Vinyl 350g

Materiał PREMIUM.
Fototapeta winylowa na podkładzie flizelinowym o wyjątkowej odporności na trudne warunki. Dzięki swoim właściwościom polecana jest także do kuchni oraz łazienki. Materiał ten przepuszcza parę wodną i  można go przecierać wilgotną ściereczką. Technologia wydruku HP Latex zapewnia nieblaknące, żywe kolory. Podkład flizelinowy sprawia, że materiał jest odporny na odkształcenia i rozciąganie.

 
Gramatura: 350g/m2
Struktura: satynowa
Wykończenie: półmat
Klej: Metylan Direct do tapet winylowych/ grubych papierowych
Max. szerokość brytu: 135cm (w przypadku rozmiaru większego niż szerokość brytu, wydruk będzie składał się z kilku równych arkuszy)
Zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, restauracja, sala konferencyjna, sklepy, szkoły, pomieszczenia użytku publicznego

Cena brutto: 109.70 zł/m2

 

fototapeta lateks

FOTOTAPETA Lateks powlekany PREMIUM

Fototapeta latexowa jest materiałem o satynowym wykończeniu, łatwym w montażu. Fototapeta nie przepuszcza kleju, co zapobiega odkształceniom. Wydruk latexowy pozwala osiągnąć głębokie i soczyste kolory. Materiał ten nie jest polecany do pomieszczeń narażonych na wysoką wilgotność i częsty dotyk.

Gramatura: 220g/m2
Struktura: satynowa
Wykończenie: satynowy, subtelny połysk
Klej: Metylan Special Instant
Max. szerokość brytu: 135cm (w przypadku rozmiaru większego niż szerokość brytu, wydruk będzie składał się z kilku równych arkuszy)
Zastosowanie: Salon, sypialnia, pomieszczenia biurowe, przedpokój

Cena brutto: 75.30 zł/m2

 

Fototapeta laminowana

FOTOTAPETA laminowana

Fototapeta PREMIUM na folii samoprzylepnej pokrytej laminatem. Fototapeta jest doskonale zabezpieczona i odporna na wilgoć, zabrudzenia i zadrapania. Fototapeta drukowana jest w pełni ekologicznej najnowocześniejszej technologii, dzięki czemu zachowuje swoje kolory przez bardzo długi czas użytkowania oraz nie wydziela zapachów i jest bezpieczna dla zdrowia. Można ją czyścić środkami chemicznymi, jest odporna na tłuszcz oraz wysoką temperaturę.


Struktura: satynowa
Wykończenie: mat
Klej: Nie wymaga
Max. szerokość brytu: 130cm (w przypadku rozmiaru większego niż szerokość brytu, wydruk będzie składał się z kilku równych arkuszy)
Zastosowanie: Salon, sypialnia, pomieszczenia biurowe, przedpokój, kuchnia, łazienka

Cena brutto: 65.80 zł/m2

 

Fototapeta flizelinowa

FOTOTAPETA flizelinowa

Fototapeta, która jest niezwykle ŁATWA W MONTAŻU. Dlatego też, jest produktem najczęściej wybieranym, przez naszych klientów. W odróżnieniu do innych produktów, klej nakładamy na ścianę, po czym tapetę montujemy bezpośrednio na przygotowanej powierzchni. Prosto i wygodnie!

Dzięki swoim właściwościom tapeta doskonale maskuje nierówności oraz pęknięcia ściany. Jest także odporna na odkształcenia i rozrywanie. Dodatkowym atutem tapety flizelinowej jest izolacja termiczna oraz akustyczna. Świetnie nadaje się do pomieszczeń, gdzie chcemy zachować spokój i ciszę.

Gramatura: 130g/m2
Struktura: z delikatną strukturą
Wykończenie: matowe
Klej: Metylan Direct do tapet flizelinowych
Max. szerokość brytu: 135cm (w przypadku rozmiaru większego niż szerokość brytu, wydruk będzie składał się z kilku równych arkuszy)
Zastosowanie: salon, sypialnia, przedpokój, pokój dziecięcy, sala konferencyjna 

Cena brutto: 51.90 zł/m2

 Bubbles Free

BUBBLES FREE

Materiał, który dzięki łatwej aplikacji pozwoli odmienić w kilka minut każdą gładką powierzchnię. Innowacyjna technologia BubblesFree wyklucza powstawanie uciążliwych pęcherzyków powietrza przy montażu. Można ją bez problemu usunąć z oklejonej powierzchni, bez jej uszkodzenia.

Max. szerokość brytu: 135cm 
Zastosowanie: Wszelkie płaskie powierzchnie; fronty mebli, laptopy, sprzęty AGD, pralki, lodówki,

Cena brutto: 90zł/m2