Naklejki

Marzy Ci się szybka zmiana? Znudziły Ci się jednolite ściany? Jesteś w idealnym miejscu! W naszej ofercie znajdziesz naklejki na ścianę w orientalnych wzorach, które w kilka chwil odmienią całe wnętrze! Wśród nich są także unikalne naklejki na podstopnie, dzięki czemu każde schody nabiorą niezwykłego wyglądu bez koniecznego remontu!

Naklejki
Naklejki [wyników: 92]
Naklejki

Naklejki – mozaiki ścienne

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę naklejek ściennych, które idealnie wpasują się w każde wnętrze. Oferujemy naklejki samoprzylepne, kwadratowe, przedstawiające orientalne wzory, wzory kwiatowe, a także wzory geometryczne, dzięki czemu łatwo dobierzesz pasujące do Twojego stylu i wnętrza. Naklejki posiadamy w kilku rozmiarach, co zdecydowanie ułatwia wybór. Z naszymi naklejkami stworzysz unikalne mozaiki, zarówno w łazience, kuchni jak i pokoju. Wiec jeśli czujesz że wymiana płytek nie jest w tej chwili dla Ciebie, ale chciałbyś odświeżyć swoje wnętrze płytki naklejki do łazienki i kuchni to coś dla Ciebie. Możesz zamówić dowolną ilość naklejek i spełnić swoje artystyczne zapędy układając niepowtarzalne kompozycje!

Naklejki na podstopnie

Również w kilka chwil możesz odmienić swoje wnętrze wybierając unikalne naklejki na podstopnie. Są łatwe i szybkie w montażu, nie potrzebujesz specjalnego sprzętu czy fachowca – w kilka chwil zrobisz remont własnoręczne! W naszej ofercie znajdziesz unikalne geometryczne i abstrakcyjne wzory, które mogą powtarzać się na każdej naklejce lub tworzyć unikalny wzór według upodobań. Oferujemy także naklejki tematyczne – które na każdym stopniu stworzą podobny wzór, dzięki czemu całość będzie zgrana kolorystycznie i tematycznie. Wśród nich znajdziesz także naklejki, które łączą się w przepiękny wzór 3D nadając schodom niesamowitego wyglądu! W naszej ofercie znajdziesz naklejki różnej szerokości, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że nie będą one pasować na Twoje schody!

Naklejki ścienne – dwie niesamowite technologie

Nasze naklejki oferujemy w dwóch unikalnych technologiach. Pierwszy z nich to folia samoprzylepna MagicStick, czyli innowacyjny, materiał, który umożliwia wielokrotne naklejanie i usuwanie. W ten sposób możesz odkleić naklejki i przenieść je w każde inne dowolne miejsce! Materiał jest wodoodporny i bardzo trwały, dlatego świetnie nadaje się do montażu w kuchni lub łazience. Można go stosować na dowolnej płaskiej powierzchni bez tworzenia irytujących pęcherzyków powietrza - jeśli tak się stanie, można je łatwo usunąć za pomocą gumowej ściągaczki. MagicStick to prosty materiał, który nie zawiera papieru. Do jego instalacji nie jest wymagana pasta ani klej. Natomiast druga to Technologia BubblesFree, czyli innowacyjny materiał, który eliminuje powstawanie irytujących pęcherzyków powietrza podczas montażu. Materiał pozwala na łatwą i szybką aplikację na dowolną gładką powierzchnię. Można go usunąć z dowolnej powierzchni, nie uszkadzając go, ale nie można go jednak użyć w innym miejscu. Płytki samoprzylepne są bardzo łatwe w montażu! Wybierz więc technologię idealną do twoich potrzeb i odmień wnętrze za pomocą naklejek w kilka chwil!