Naklejki ścienne do salonu

Salon to miejsce, które służy ne tylko domownikom, ale także i gościom. W salonach zazwyczaj mamy stół jadalniany, mały stoliczek kawowy i telewizor. Jeżeli kuchnia jest sercem domu, to salon z pewnością jest głową. Jak urządzić nawet niewielki salon w komfortowy i modny sposób?

Naklejki ścienne do salonu
Salon [wyników: 24]
Naklejki ścienne do salonu

Modne i nieduże salony to wizytówka domu

Tak się przyjęło - salon jest wizytówką domu czy mieszkania. Podczas urządzania salonu stawiajmy przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność. Nawet na niewielkim metrażu salon można urządzić tak, by znalazło się w nim miejsce na jadalniany stół, strefę relaksu i przestrzeń do pracy zdalnej. Dziś salony zazwyczaj połączone są z otwartą kuchnią, co powoduje, że są dużo mniejsze kosztem większej kuchni. O ile takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w domach, w mieszkaniach już niekoniecznie. Chcesz zaoszczędzić miejsce w salonie? Zaaranżuj oddzielną kuchnię.

Jakie dodatki wybrać do pokoju dziennego?

Pokój dzienny jest przestrzenią do pracy i rozrywki, dlatego dobrze jest by znalazły się w nim żywe rośliny, które ożywią wnętrze. Obecnie modne są niewielkie podwieszane kwietniki wykonane z metalu i drewna czy bambusa. Ten niewielki dodatek sprawi, że Twój salon nabierze unikalnego charakteru. W salonie można także wykorzystać obrazy ścienne z motywem kwiatów czy wielkich metropolii, ale równie dobrze w roli oryginalnych dodatków sprawdzą się naklejki ścienne. Naklejki na ścianę wykonane są z samoprzylepnego materiału, odpornego na brud i przedarcia. Choć rozmiary naklejki mogą się znacząco różnić, wystarczy 15 minut by Twoje wnętrze zyskało modną i niedrogą dekorację. Nieograniczone możliwości wyboru motywów powodują, że nie ma także ograniczeń co do stylu. Fani skandynawskich klimatów wybiorą coś dla siebie z kolekcji naklejek z motywem gór, a piękne pąki kwiatów będą świetnym uzupełnieniem salonu w stylu shabby chick. Naklejki na ścianę to dobra opcja dla zapracowanych! Baw się stylami, eksperymentuj z kolorami, i stwórz idealne miejsce do pracy i odpoczynku.

Zobacz także: naklejki monstera, naklejki duże, naklejki retro.