Obrazy na płótnie canvas

Spraw, by aranżacja wnętrza, w którym przebywasz, idealnie pasowała do Twoich potrzeb estetycznych, gustu i preferencji kolorystycznych. Nasze obrazy ścienne to propozycja ponadczasowa, która wpisze się zarówno w nowoczesną stylistykę, jak i tą bardziej klasyczną. Odnajdziesz u nas szeroką tematykę na obrazach canvas - od roślin i zwierząt, po reprodukcje i motywy abstrakcyjne.

Obrazy na płótnie canvas
Obrazy [wyników: 2494]
Obrazy na płótnie canvas

Obrazy na płótnie - zaproś naturę do domu

Wiadomo, że dekoracje ścienne inspirowane naturalnymi motywami doskonale wpływają na samopoczucie. W takim otoczeniu łatwiej jest zrelaksować się, wprowadzić w przyjemny nastrój oraz wyciszyć się. Przygotowaliśmy zatem wiele obrazów na ścianę, wśród których znajdziesz motywy roślinne oraz zwierzęce. Są tu swojskie krowy, koty oraz konie, jak również dzikie zwierzęta oraz mieszkańcy podwodnych światów. Te ostatnie sprawdzają się znakomicie zwłaszcza w łazienkach, w strefie kąpielowej. Jeżeli gustujesz w krajobrazach i przestrzennych widokach, wybierz jeden z naszych obrazów do domu, na których umieściliśmy widoki na góry, jeziora, rzeki i wiele innych miejsc, które kojąco wpływają na zmysły i pobudzają wyobraźnię. Sięgają po nie miłośnicy dalekich wypraw i podróży, jak i ci, którzy wolny czas lubią spędzać głównie w zaciszu swoich czterech kątów.

Reprodukcje słynnych dzieł

Polecamy Twojej uwadze reprodukcje dzieł słynnych twórców. Są to klasyczne pozycje, takie jak obrazy Van Gogha, czy Paula Ceaznne’a, ale też nowocześni twórcy, których godnie reprezentuje z pewnością Banksy. Martwa natura, abstrakcyjne motywy, portrety oraz minimalistyczne kompozycje pomogą Ci urządzić wnętrze w stylu, który jest najbliższy Twojemu poczuciu estetyki. Zwróć uwagę nie tylko na styl malarski, ale także na tematykę dzieła oraz jego kolory. To właśnie barwy mają szczególne znaczenie w procesie urządzania wnętrz. 

 

W zależności od odcienia i stopnia nasycenia koloru, mogą wyciszać, pobudzać oraz sprzyjać relaksowi. Inne kolory wykorzystuje się w sypialni, inne w salonie, a jeszcze inne w łazience. Tę kwestię warto skonsultować ze specjalistą, który doradzi, na co postawić, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Ładne obrazy będą nie tylko zdobić ścianę, ale też właściwie budować atmosferę i nastrój w mieszkaniu.

Obraz drukowany - wiele możliwości

Zwróć uwagę na to, jak wiele masz opcji do wyboru. W ofercie naszego sklepu wzięliśmy pod uwagę różnorodne preferencje naszych Klientów oraz przeznaczenie naszych realizacji. Fotoobrazy na ścianę drukowane są na płótnie canvas, który oddaje ducha klasycznego płótna używanego przez malarzy. Od Ciebie zależy, którą opcję wybierzesz do swojego wnętrza. Te drukowane na płótnie są ciekawą alternatywą dla obrazów w klasycznych ramach. Jednocześnie reprodukcje wielkich mistrzów mogą tutaj wspaniale wpisać się w wystrój nowoczesnego mieszkania. Łączymy tradycję z najlepszą technologią i jakością druku sprawiając, że wrażenia wizualne są niesamowite.

Minimalistyczna realizacja jednocześnie nie wprowadza żadnych ograniczeń w stosunku do tematyki dzieła. Możesz zatem sięgnąć po motyw tradycyjnej grafiki japońskiej, postawić na romantyczny pejzaż z natury lub jeden z wielu nadruków w stylu pop art. Z naszej strony gwarantujemy doskonałą jakość wykonania oraz wierne odwzorowanie kolorów na obrazie. Gwarantujemy, że będziesz mieć satysfakcję z dokonanego przez siebie wyboru. Obrazy na płótnie to szybki i prosty sposób na dekorację ścian w salonie!