Obrazy na płótnie z końmi

Szeroka symbolika koni sprawia, że bardzo chętnie dekorujemy ich wizerunkiem swoje wnętrza. Obrazy z końmi przywodzą na myśl siłę, energię, wolność, śmiałość, jak również zmysłowość czy płodność. Często niewielka dekoracja o stonowanych kolorach może wprowadzić do przestrzeni nową energię, która będzie również przenosić się na jej mieszkańców.

Obrazy na płótnie z końmi
Konie [wyników: 22]
Obrazy na płótnie z końmi

Obrazy - konie w galopie

Konie przedstawione w biegu prezentują się spektakularnie. Wiatr rozwiewa grzywę, porusza trawą i sprawia, że mamy wrażenie, że konie niemal unoszą się nad ziemią, ledwie dotykając jej kopytami. Taki motyw z pewnością pobudza wyobraźnię, ale też pozwala cieszyć się odwołaniem do natury. Obraz z koniem to propozycja nie tylko dla miłośników jeździectwa. Przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy lubią subtelne dekoracje w domu, ale wypełnione energią i dynamiką. 

Obrazy na płótnie z końmi - ciekawa propozycja aranżacji Twojej ściany

Obrazy koni mogą być jednak również bardziej statyczne. Kiedy nie są w galopie, ich postawa pokazuje jak silne i dostojne są. Można odnieść wrażenie, że to zwierzęta, które doskonale łączą się z otoczeniem, tworząc z nimi jedną całość. Znajdują się w swoim żywiole, dlatego tak pięknie prezentują się pośród traw, drzew czy innej przyrody. Obraz konia może zawisnąć w przestrzeni każdego typu. Pasuje zarówno do salonu, jak i do sypialni. To również uniwersalny motyw do udekorowania biura czy gabinetu.

Sprawdź także obrazy na szkle z końmi.