Obrazy na płótnie - Van Gogh

Van Gogh był malarzem, na którym bardzo duże piętno odcisnął impresjonizm. To artysta z tragiczną historią, który dopiero po śmierci zyskał należną mu sławę. Jego słynne obrazy, takie jak „Słoneczniki” charakteryzują żywe barwy, jednak nie zawsze korzystał on z jasnej i żywej palety kolorów. Zwłaszcza na początku swojej twórczości, sięgał głównie po ciemne odcienie i ziemiste kolory.

Obrazy na płótnie - Van Gogh
Van Gogh [wyników: 36]
Obrazy na płótnie - Van Gogh

Reprodukcje dzieł Van Gogha w Twoim domu

Obcowanie z kulturą wysoką jest dla wielu osób bardzo ważne. Oprócz wizyt w galeriach czy przeglądania albumów, warto również otaczać się sztuką. My stawiamy na obrazy drukowane. Van Gogh jest twórcą, który znajduje szczególnie wielu wielbicieli. Podejmował szeroką tematykę, zatem w naszej galerii znajdziesz uliczki spowite mrokiem, martwą naturę, pejzaże oraz słynne autoportrety. Van Gogh przez większą część życia zmagał się z problemami natury psychicznej, co znajduje odzwierciedlenie na wielu jego dziełach. Nie pozostawiają widza obojętnym, dlatego to doskonały wybór dla tych osób, które lubią ozdabiać ściany swojego domu obrazami o głębszym znaczeniu. Obrazy Van Gogha angażują widza, sprawiają, że przyglądamy się ich fakturze, światłu i kolorom. Warto poświęcić chwilę i oprócz najbardziej znanych obrazów, zwrócić uwagę również na te mniej popularne.

Obrazy drukowane - Van Gogh

Oferujemy reprodukcje obrazów Van Gogha nadrukowane na płótnie canvas. Proponowana forma obrazów jest odmienna od klasycznych dzieł, ponieważ pozbawiona jest tradycyjnej ramy. Dzięki temu dzieło prezentuje się bardziej nowocześnie, jednocześnie dając wrażenie obcowania z prawdziwą sztuką. Jeżeli interesuje Cię Van Gogh, obrazy w naszych realizacjach z pewnością przypadną Ci do gustu. Nasycenie kolorów i odwzorowanie detali jest tu znakomite.

Więcej o reprodukcjach dzieł artysty przeczytasz w artykule "Reprodukcje najsłynniejszych obrazów Vincenta van Gogha" - zapraszamy!

Sprawdź także reprodukcje obrazów Van Gogha na szkle.