1. HOME
  2. /
  3. Obrazy
  4. /
  5. Przeznaczenia
  6. /
  7. Kuchnia

Obrazy do kuchni

Sposobów na dekorację kuchni jest wiele. Wiele zależy od stylu, w którym została urządzona. My stawiamy na obrazy do kuchni na szkle, które nie tylko wspaniale ją ozdabiają, ale też chronią ścianę przed zabrudzeniami. Zainspiruj się przygotowaną przez nas kolekcją prac, które idealnie sprawdzą się w kuchni oraz połączonej z niej jadalnią. 

Obrazy do kuchni
Kuchnia [wyników: 398]
Obrazy do kuchni

Obrazy kuchenne - na szkle lub płótnie

W kuchni z powodzeniem wykorzystasz zarówno obrazy szklane, jak i te wydrukowane na płótnie. Pierwsza propozycja znajduje jednak większe zastosowanie we wszystkich tych miejscach, w których ściany mogą zostać łatwo zabrudzone lub zachlapane wodą. Obrazy do kuchni ze szkła przecierasz tylko wilgotną szmatką, ewentualnie dodając jedynie płyn do mycia szyb. Gotowe! Po chwili Twoja dekoracja, a przy tym ochrona ściany, prezentuje się idealnie. Nie sposób wspomnieć również o kolorach. Te są bardzo intensywne i doskonale oddają wszelkie detale, które znajdują się na oryginalnym obrazie lub grafice. Niesamowite walory wizualne są tu zdecydowanie wartością dodaną. Jeżeli lubisz konsekwentnie dobrane elementy aranżacji wnętrza, mogą zainteresować Cię również nasze szklane deski do krojenia. Na nich również wykonujemy nadruki z reprodukcjami słynnych obrazów na czele. Możesz zatem wybrać duet, w którym znajdzie się obraz do kuchni na szkle oraz deska do krojenia wykonana z tego samego materiału. Efekt końcowy będzie zachwycający!

Jaki motyw obrazu wybrać do kuchni?

Zastanawiasz się, jaki motyw sprawdzi się w kuchni najlepiej? Zapewniamy, że nie tylko obrazy o tematyce kulinarnej będą tu wyglądać dobrze. Oczywiście, jeżeli chodzi o obrazy do kuchni, zioła, owoce czy martwa natura są naturalnym wyborem. Masz możliwość sięgnięcia po reprodukcje prac słynnych mistrzów lub postawienie na coś bardziej współczesnego.

Obrazy do kuchni nowoczesnej

Abstrakcyjne motywy, minimalistyczne wzory, czy nawet pop art mogą wpasować się w styl Twojego wnętrza równie dobrze. Obrazy do kuchni nowoczesnej nie muszą nawiązywać do jedzenia czy kulinariów. Niech przede wszystkim pasują do Ciebie i Twojego stylu życia. Skoro kuchnia jest często uważana za serce domu, spraw, by została urządzona również z sercem. W kuchni klasycznej lub w angielskim stylu znakomicie prezentować się będą wszelkie motywy obrazów z naturą. Martwa natura to również sprawdzona dekoracja do takiego miejsca. Jeżeli z kolei urządzasz kuchnię w bardziej nowoczesnym stylu, pop art lub street art na obrazach na płótnie lub szkle może pasować dużo bardziej. Kontrastowe połączenia kolorów i wyraziste barwy to coś, co sprawi, że w kuchni zawsze będziesz mieć mnóstwo energii do działania. A kiedy po raz kolejny właśnie tam przeniesie się impreza lub spotkanie towarzyskie, dekoracje na ścianie idealnie wpiszą się w panujący w niej klimat.