Ekskluzywne tapety do wnętrz

Samoprzylepne tapety to modna i nowoczesna dekoracja wnętrz. Do głównych zalet usuwalnych tapet należy szybki i bezproblemowy montaż oraz nieograniczony wybór wzorów i kolorów. Materiał, z którego wykonane są nasze samoprzylepne tapety jest odporny na wilgoć, brud i przedarcia. Przy odpowiednim użytkowaniu, tapeta będzie Wam służyć przez kilka lat.

Ekskluzywne tapety do wnętrz
Kolor
Styl
Barokowy
Francuski
Eklektyczny
Abstrakcyjny
Angielski
Skandynawski
Współczesny
Wiktoriański
Rustykalny
Nowoczesny
zobacz wszystkie
Prowansalski
Japoński
Industrialny
Etniczny
Kolonialny
Orientalny
Wiejski
Minimalistyczny
Klasyczny
Przeznaczenia [wyników: 2460]
Ekskluzywne tapety do wnętrz

Jakie tapety pasują do salonu, a jakie do sypialni?

W salonie sprawdzą się tapety z motywem botanicznym np. liście monstery czy bananowca. Dobrym pomysłem będą też proste, geometryczne wzory, takie jak trójkąty, kwadraty, koła czy pasy. W sypialni pięknie prezentują się duże, akwarelowe pąki kwiatów lub tapety z motywem łąki. Do łazienki zdecydowanie polecamy delikatne wzory w kontrastowych kolorach i roślinne kompozycje. W kuchni świetnie sprawdzą się intensywne kolory i pastele, które przełamią surowy klimat wnętrza. Domowe biuro to miejsce, w którym nie powinno zabraknąć zieleni. Zadbaj o swój wzrok i odpoczynek, wybierz tapety z motywem rozłożystych liści.

Jakie tapety są najlepsze do pokoju dziecka?

Pokój dziecka to miejsce, w którym można dać upust twórczej wyobraźni! W pokoju dziecięcym idealnym pomysłem będą skandynawskie motywy lasów, akwarelowe kwiaty, kolorowe łąki i samochody, a także kosmiczne galaktyki. Do pokoju chłopca warto wybrać stonowane kolory, do pokoju dziewczynki intensywne barwy i pastelowe kwiaty. Jeśli chcesz zachować neutralność, wybierz delikatne pastele i samoprzylepne tapety utrzymane w jasnych tonacjach.