Fototapety botaniczne

Świat roślin to nieprzejednana ostoja spokoju i zaskakujących form. Zafascynowani ich mnogością postanowiliśmy stworzyć niezwykłą serię tapet i fototapet, które oddadzą ich piękno i wypełnią każde pomieszczenie swoim pięknem przyciągając wzrok i zachwycając każdego. Zanurz się w ich niezwykły świat.

Fototapety botaniczne
Kolor
Styl
Klasyczny
Japoński
Francuski
Minimalistyczny
Abstrakcyjny
Industrialny
Orientalny
Rustykalny
Eklektyczny
Etniczny
zobacz wszystkie
Barokowy
Wiktoriański
Angielski
Współczesny
Nowoczesny
Skandynawski
Wiejski
Kolonialny
Prowansalski
Botaniczne [wyników: 258]
Fototapety botaniczne

Dekoracje ścienne z urokliwymi motywami botanicznymi 

Botaniczna tapeta prezentuje szeroką gamę kolorów, faktur i warstw, które tworzą oszałamiające przedstawienie płatka kwiatu lub kory drzewa. Dzięki tym fototapetom z motywem kwiatowym będziesz mógł odkrywać świat botaniczny w nowym świetle, dodając kolor, jasność i życie do dowolnego pomieszczenia w domu lub biurze. Kolekcja jest połączeniem oszałamiających zdjęć i kreatywnych dzieł sztuki prezentowanych do oglądania w formie botanicznych fototapet. Te malowidła ścienne będą idealnym dodatkiem do przestrzeni, w których chcesz wprowadzić piękno, zainteresowanie wizualne i kolor do swoich ścian za pomocą gustownego, neutralnego obiektu. Fototapety z kwiatami, płatkami i liśćmi otwierają i odświeżają każdą przestrzeń. 

Wprowadź naturę do wnętrza  

Nie można nie być pod wrażeniem faktur, kolorów i wzorów znalezionych na płatkach kwiatów i innych elementach botanicznych. Stopień szczegółowości i finezji w naturze pozostaje niezrównany. Nasze fototapety dodadzą odrobiny koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszych botanicznych fototapet na oryginalnym i innowacyjnym samoprzylepnym płótnie, które nazywamy technologią MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze fototapety i tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby.