Fototapety w kwiaty magnolii

Biorąc pod uwagę, że uważa się, że Magnolia istniała od początku czasu, symbolizuje ona długowieczność i wytrwałość. Magnolie mogą również reprezentować szlachetność, miłość do natury, kobiecą słodycz i piękno. Są one często używane w bukietach ślubnych do reprezentowania dumy, godności i czystości panny młodej.

Fototapety w kwiaty magnolii
Kolor
Styl
Angielski
Nowoczesny
Barokowy
Abstrakcyjny
Orientalny
Współczesny
Japoński
Rustykalny
Kolonialny
Wiejski
zobacz wszystkie
Wiktoriański
Eklektyczny
Klasyczny
Skandynawski
Etniczny
Francuski
Prowansalski
Magnolie [wyników: 90]
Fototapety w kwiaty magnolii

Delikatne i pastelowe dekoracje z magnolią

Magnolia to rodzaj ponad 200 gatunków z rodziny Magnoliaceae. Pochodzą z tropikalnych, subtropikalnych i umiarkowanych regionów Azji i Ameryki Środkowej. Rosnące jako krzewy lub drzewa. Magnolie są dobrze znane ze swoich pięknych efektownych i pachnących kwiatów oraz atrakcyjnych zimozielonych i błyszczących liści. Magnolie są uważane za jedną z pierwszych roślin kwitnących, które ewoluowały na Ziemi. Według badań naukowych szczątki kopalne pokazują, że przebywały na Ziemi przez 100 milionów lat. Wydaje się, że istnieje tyle interpretacji symboli na temat magnolii, ile osób kocha magnolie. W czasach wiktoriańskich wysyłanie kwiatów było dyskretnym sposobem kochanków wysyłających sobie wiadomości. Magnolie symbolizowały godność i szlachetność. W starożytnych Chinach magnolie uważane były za idealne symbole kobiecego piękna i łagodności. Na amerykańskim Południu białe magnolie są powszechnie spotykane w bukietach ślubnych, ponieważ uważa się, że kwiaty odzwierciedlają i podkreślają czystość i szlachetność panny młodej.

Tapety z motywem magnolii - idealne do pokoju dziecka

W naszej ofercie prezentujemy natomiast szeroką gamę kwiatów magnolii, zarówno białe, delikatne kwiaty magnolii drzewnej, jak i pełne różnokolorowe kule kwiatowe magnolii krzewiastej. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie: delikatną, pastelową tapetę idealną do pokoju dziecięcego, przepiękną realistyczną tapetę układającą się we wzór ogromnego bukietu kwiatów, która pasuje idealnie do salonu, czy ciemne tapety z kontrastowymi kwiatami, które będą stanowić idealne dopełnienie każdego pomieszczenia.