Fototapety w kratkę

Najpopularniejsze wzory kratek nawiązują do szkockich krat zwanych tartanami klanowymi, większość z nich od XIX wieku jest konkretnie przypisana do danej rodziny, jednak my nie musimy się trzymać ścisłych reguł i możemy wybierać dowolnie w szerokim bogactwie kolorów i wzorów! Dlatego też już dziś pokochaj niekonwencjonalne tapety w kratki!

Fototapety w kratkę
Kratka [wyników: 16]
Fototapety w kratkę

Fototapety ze wzorem kratki - evergreen w dekoracji wnętrz

W naszej kolekcji można znaleźć szeroką gamę wzorów kratek w przeróżnych kolorach, które wpasują się w każdą przestrzeń. Oferujemy bowiem tradycyjne szkockie kraty, które świetnie sprawdzą się jako ozdoba salonu lub biura. Natomiast kratki w delikatnych, pastelowych kolorach kojarzące się z kuchenną ściereczką świetnie sprawdzą się w mieszkaniach w stylu wiejskim czy angielskim. Natomiast kontrastowe kratki czarno-białe ze wzorem pepitki czy klasycznej kraty idealnie będą pasować do mieszkań nowoczesnych czy minimalistycznych, stanowiąc idealne dopełnienie salonu, dobrze będą także wyglądać w męskim gabinecie. Ostatnią naszą propozycją są natomiast kolorowe kraty, z dopełnieniem etnicznych wzorów w jaskrawych kolorach, które świetnie sprawdzą się w pracowniach artystycznych czy mieszkaniach w stylu boho lub indyjskim.

Wybierz kratkę dla dekoracji wnętrz - klasyka i nowoczesność w jednym

Dlatego też nie należy się wahać, bo krata jest uniwersalnym wzorem, który pasuje do każdego wnętrza a jednocześnie, nie jest nudna, ponieważ szerokie możliwości układu pasków oraz kolorystyki pozwala na stworzenie niesamowitych tapet, które zachwycą każdego. Nasze tapety oferujemy w dwóch technologiach – klasycznej tapety klejonej oraz w technologii MagicStick, która pozawala na odlepienie tapety i przeniesienie jej w inne miejsce. Dzięki temu możesz zabrać swoją tapetę w każde inne miejsce, nawet zmieniając mieszkanie. Dlatego też nie wahaj się i już dziś zamów nietypową tapetę, która urzeknie wszystkich twoich znajomych!