Fototapety lastryko

Dla stylowej ściany w domu tapeta z efektem lastryko to klasyczny dodatek, jeśli chcesz stylizować swój dom w stylu industrialnym lub wiejskim. Możesz wybrać tapetę z efektem kamienia lub łupka również dla motywu związanego z naturą. Te tapety wyglądają jak prawdziwe w Twoim salonie, sypialni lub innym pomieszczeniu - dzięki czemu możesz przekształcić każdy pokój w autentyczny urok.

Fototapety lastryko
Fototapety lastryko

Nowoczesny wzór lastryko hitem dzisiejszych aranżacji

Od bogatych sal stylizowanych na zabytki, po modne, eklektyczne kawiarnie w sercu miasta, kamienne ściany mogą sprawić, że każda atmosfera będzie wyjątkowa. Naturalne piękno kamienia w połączeniu z siłą czegoś odmiennego od normy sprawia, że trudno się oprzeć, biorąc pod uwagę kamienny akcent. Lastryko jest materiałem kompozytowym stosowanym do obróbki podłóg i ścian. Składa się z wiórów z marmuru, kwarcu, granitu, szkła lub innego odpowiedniego materiału, zalanych spoiwem cementowym, polimerowym lub kombinacją obu. Metalowe paski często dzielą sekcje lub zmiany koloru lub materiału we wzorze. Po utwardzeniu jest szlifowany i polerowany gładko lub w inny sposób wykończony w celu uzyskania jednolitej faktury powierzchni.

Niezwykłe, proste w instalacji fototapety w lastryko 

Ten charakterystyczny, syntetyczny kamień nadaje każdemu wnętrzu nietypowego, bogatego wyglądu, więc jeśli chcesz uzyskać nietypowy efekt wypróbuj naszych tapet z jego motywem a przekonasz się, że każde wnętrze może wyglądać wyjątkowo. Nasze tapety dodadzą odrobinę koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszej tapety na naszych oryginalnych i innowacyjnych samoprzylepnych tapetach w systemie MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby i przenieść w inne miejsce!