Fototapety z papugami

Papugi to piękne i inteligentne ptaki, które były trzymane jako zwierzęta domowe od czasów starożytnych, już starożytni Egipcjanie byli prawdopodobnie pierwszymi, którzy uwielbiali papugi ze względu na ich niesamowite kolory i wygląd. Papugi są synonimem egzotyczności, atrakcyjności, oraz dóbr przyciągających wzrok i luksusowych, zwłaszcza w tych częściach świata, gdzie nie występują jako dzikie.

Fototapety z papugami
Papugi [wyników: 20]
Fototapety z papugami

Czemu fototapety z papugami zyskują na popularności?

Papugi są bardzo towarzyskie i kolorowe, więc nic dziwnego, że ludzie uwielbiają je od bardzo dawna. W papugach jest coś, co inspiruje nasze myśli. Podczas gdy zwykle myślimy o papugach jako o ptakach mówiących, nie wszyscy tak robią. Niektóre wolą zamiast tego śpiewać lub odtwarzać dźwięki. Mimikra nadaje papugom symboliczne powiązania z komunikacją. Słowa papugi, wyrzucone bez poczucia stosowności, przypominają nam o konieczności uważności. Papuga powtarza to, co słyszy dla dobrodziejstwa lub zguby, nadając zwrotowi „uważaj na słowa” zupełnie nowe znaczenie. Innym sposobem spojrzenia na symbolikę papugi jest powtarzanie tych samych rzeczy: to jest jak mantra, afirmacja, a nawet zaklęcie. Mówione celowo, tego rodzaju powtórzenia mogą dokonać potężnych zmian w naszym życiu. 

Rozświetl pokój dzięki fototapecie z papugami 

Dlatego też w naszej kolekcji tapet z motywem papugi znajdą się również wzory powtarzające się, które mają na celu zaklęcie rzeczywistości. W naszej kolekcji tapet z papugami znajdują się tapety kolorowe i pstrokate, jak same papugi, które mają przynieść radość i rozświetlić wnętrze, świetnie więc sprawdzą się w jasnych, dużych mieszkaniach. Tapety bardziej stonowane – łączące papugi z zielonymi, tropikalnymi liśćmi idealnie wpasują się do pokoju dziecięcego, wnosząc w niego radość. Natomiast stonowane tapety w odcieniach czerni i bieli dobrze wpasują się w przestrzenie minimalistyczne.