Fototapety z paprociami

Starożytna paproć ma historię bogatą w symbolikę. Paprocie były postrzegane jako symbol powodzenia dla nowych kochanków. Paproć symbolizuje także wieczną młodość. Dla Maorysów z Nowej Zelandii paproć to nowe życie i nowe początki, natomiast dla Japończyków paproć symbolizuje rodzinę i nadzieję dla przyszłych pokoleń. Według wiktoriańskiej mowy kwiatów paprocie symbolizowały pokorę i szczerość.

Fototapety z paprociami
Kolor
Styl
Abstrakcyjny
Angielski
Francuski
Skandynawski
Współczesny
Etniczny
Japoński
Orientalny
Kolonialny
Klasyczny
zobacz wszystkie
Barokowy
Wiktoriański
Nowoczesny
Eklektyczny
Prowansalski
Wiejski
Paprocie [wyników: 104]
Fototapety z paprociami

Tapeta z motywem paproci

Paprocie są bardzo interesującą rośliną wyróżniają się na tle innych i świetnie wyglądają. Dawni Słowianie wierzyli, że paproć kwitnie raz w roku, w noc świętojańską, a kto znajdzie jej kwiat otrzyma szczęście i bogactwo. Dzisiaj, kiedy dajesz komuś paproć w ramach prezentu, ma się wrażenie, że jest w nim zaufanie, schronienie, bogactwo, a nawet szczęście. Jest to świetna roślina, aby dać komuś, na kim naprawdę ci zależy. Dlatego też warto otaczać się paprociami, ponieważ przyniosą one nam szczęście i zapewnią dobrobyt. Jeśli jednak jesteś osobą, która nie wierzy w swoje umiejętności ogrodnicze zdecyduj się na tapetę z motywem paproci, która nie tylko będzie przepięknym dopełnieniem wnętrza, ale także będzie oddziaływała na Twoje życie.

Unikalne wzory tapet z paprociami

W naszej ofercie można znaleźć unikalne wzory tapet z paprociami. Wśród nich są takie z powtarzającym się motywem, który będzie działał uspokajająco i kojąco, świetnie nadają się do pokoju dziecięcego, zwłaszcza te w stonowanych, pastelowych kolorach oraz z motywami leśnymi. Natomiast intensywne – realistyczne obrazy paproci wpiszą się idealnie w styl boho oraz w przestrzeń typowo kobiecą, dzięki temu będziesz mogła otoczyć się przepięknymi roślinami każdego dnia. Znów kontrastowe biało-czarne tapety z motywem liści paproci świetnie sprawdzą się w mieszkaniach minimalistycznych i nowoczesnych, dodając im delikatnego uroku i łagodząc surową przestrzeń. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, więc sięgnij po tapetę w paprocie, by przynieść sobie dziś szczęście.