Fototapety stokrotki

Stokrotki to nieprzemijający symbol wiosny – pojawiają się wcześnie i cieszą oko w każdej swojej postaci. Oznaczają także niewinność, czystość, nowy początek oraz prawdziwą miłość. Dlatego też stokrotki nierozerwalnie łączą się z niewinnymi niemowlętami i pannami młodymi – to właśnie ze stokrotek pleciono wianek panny młodej, który symbolizował jej czystość i niewinność.

Fototapety stokrotki
Kolor
Styl
Prowansalski
Francuski
Kolonialny
Minimalistyczny
Orientalny
Etniczny
Klasyczny
Skandynawski
Barokowy
Nowoczesny
zobacz wszystkie
Abstrakcyjny
Angielski
Wiejski
Współczesny
Eklektyczny
Japoński
Stokrotki [wyników: 67]
Fototapety stokrotki

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

W naszej kolekcji można znaleźć szeroką gamę tapet kwiatowych, również z motywem stokrotek, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Posiadamy bowiem delikatne tapety w pastelowych kolorach, które w pokoju dziecięcym nabiorą nowego sensu – nie tylko ozdobią przestrzeń, ale będą także symbolizować niewinność dziecka. Natomiast tapety z kwiatami przedstawionymi naturalnie będą świetnym dopełnieniem każdej kobiecej przestrzeni – kącika do czytania w salonie czy gabinetu. W naszym asortymencie możecie także znaleźć przepiękne tapety z motywem kwiatów w stylu vintage, które wpasują się w delikatny, angielski styl pełen kobiecości i delikatności. Natomiast intensywne – czarne tapety z jaskrawym motywem etnicznym – kwiatów łowickich nadadzą wnętrzu charakteru i świetnie sprawdzą się we wnętrzach inspirowanych kulturą dawnych Słowian. 

Magiczne tapety ze stokrotkami w stylu vintage

Wśród naszych tapet można znaleźć przepiękne tapety z powtarzającym się motywem, które tworzą unikalne wzory i wprowadzają do każdego wnętrza delikatne tchnięcie wiosny. Można jednak zdecydować się na odważny krok i wybrać tapetę z motywem kwietnej łąki, która od dołu daje nam nieprzemierzone morze kwiatów a pnąc się ku kurze przechodzi w delikatną jednobarwną kompozycję. Tworząc wrażenie, że znajdujemy się pośrodku leśnej polany wypełnionej dzikim kwieciem, które przeniesie nas w beztroski czas, kiedy nie gonią nas obowiązki oraz zaległe sprawy.