Samoprzylepne Fototapety - Jak działa MagicStick?

Poznaj Coloray MagicStick!  Jest to jeden z najłatwiejszych w montażu materiałów fototapet, dostępnych na rynku!

MagicStick przypomina w dotyku cienką samoprzylepną tkaninę i nie wymaga użycia kleju w trakcie montażu! Jego dodatkową zaletą jest szybkie i łatwe usuwanie - możesz bez problemu usunąć tapetę ze ściany, bez żadnej szkody dla farby bazowej. Możesz także samodzielnie wykonać montaż tapety.

W przeciwieństwie do tradycyjnych tapet materiał MagicStick nie pęka, nie marszczy się ani nie zużywa. Tapetę można przenieść w dowolne miejsce, zdjąć i ponownie wykorzystać w ciągu kilku chwil. To takie proste! W tym przypadku zalecamy zachowanie folii zabezpieczającej :)

Możesz szybko i bezproblemowo umieścić materiał na dowolnej gładkiej powierzchni! Nie zalecamy jedynie użycia tego materiału na farbę lateksową. 


Przekonaj się, jak łatwo można ozdobić wnętrze za pomocą MagicStick! ♥

Samoprzylepne Fototapety - Jak działa MagicStick?
GDZIE UŻYĆ TAPETY MAGICSTICK?
sufity
ściany
szafy
komody
lodówki
pralki
... I WIELE INNYCH, GŁADKICH POWIERZCHNI!
MagicStick wallpaper

Magiczny klej!

Tapeta Coloray MagicStick jest naprawdę łatwa do naklejenia i usunięcia. Możesz bez problemu w dowolnym momencie zmienić jej pozycję lub użyć w innym miejscu!
removable wallpapers

UBIERZ SWOJĄ ŚCIANĘ!

Tapeta na materiale MagicStick jest trwała i wytrzymała, ale jeśli wzór Ci się znudzi, możesz ją odkleić, nie martwiąc się o uszkodzenie ściany.
modern peel and stick wallpaper

ELEGANCKI WYGLĄD

MagicStick osiada matowe wykończenie, dzięki czemu tapeta zyska elegancki wygląd. W przeciwieństwie do tradycyjnych tapet nie ulega przedarciom i uszkodzeniom, dzięki temu będziesz cieszyć się świeżym wyglądem ścian przez wiele lat
self-adhesive wallpaper

BEZ UŻYCIA KLEJU!

Materiał MagicStick jest samoprzylepny, nie potrzebujesz żadnego kleju do montażu tapety!
easy to apply wallpaper

BEZ DODATKOWYCH NARZĘDZI

Nie potrzebujesz żadnych narzędzi by zamontować tapetę MagicStick. Wystarczy jedna osoba do pomocy!
easy removable wallpaper

ŁATWE USUWANIE

W porównaniu z tradycyjnymi, klejonym tapetami usuwalnie materiału MagicStick jest proste i bezpieczne dla Twoich ścian!