Naklejki na schody

Schody mają w każdym domu, w którym się pojawiają bardzo ważną funkcję. Jednak czasem stają się nudne i nie wiemy jak można je ożywić. Wymiana ich na nowe to nie tylko duży koszt, ale także wielodniowy remont i bałagan. Możesz zamiast tego odmienić ich wygląd w kilka chwil dzięki naklejkom na podstopnie, które zmienią ich oblicze i sprawią, ze schody staną się ozdobą domu!

Naklejki na schody
Naklejki na schody [wyników: 26]
Naklejki na schody

Naklejki na podstopnie – jednolite wzory

W naszej ofercie znajdziesz niesamowite naklejki na podstopnie w jednolitych abstrakcyjnych wzorach, które spowodują, że twoje schody zamienią się w niesamowity element dekoracyjny i będą przyciągać wzrok każdego. Możesz wybrać także wzory geometryczne, które będą tworzyć przepiękną mozaikę. Możesz także wybrać powtarzający się wzór, który idealnie dopełni wnętrze. Każde z tych rozwiązań występuje zarówno w jasnych, rozświetlających odcieniach, które świetnie będą nadawać się do ciemniejszych klatek schodowych, jak i w ciemnych tonacjach, które świetnie dopełnią jasne wnętrza, dodając im kontrastu. A wszystko to bez zbędnych sprzętów i w kilka minut! Wybierz dekoracyjne naklejki na schody i odmień wnętrze w zaledwie kilka minut. 

Naklejki na schody – wzory 3D

Oprócz naklejek w jednolitych wzorach oferujemy także piękne naklejki, które łączą się tworząc unikalny wzór, który daje efekt 3D. Jest to efektowne rozwiązanie, które prezentuje się równie dobrze na schodach prostych, jak i kręconych, nadając im niesamowitego wyglądu. Naklejki te posiadamy we wzorach kwiatowo-roślinnych, które sprawdzą się w delikatnych wnętrzach i dopełnią idealnie domy w stylu klasycznym. Natomiast wzory akwarelowe sprawdzą się świetnie w nowoczesnych wnętrach, dodając im niecodziennego wyglądu. Naklejki z wzorami ciągłymi oferujemy zarówno w jasnych, rozświetlających kolorach, jak i ciemnych nadających klimatu. Już dziś odmień swój dom w kilka chwil, bez konieczności wymiany całych schodów.