Podkładki pod krzesło, maty pod fotel biurowy

Podkładka pod krzesło lub fotel obrotowy to najlepsze rozwiązanie do ochrony powierzchni podłogowych przed zarysowaniami, plamami i innymi uszkodzeniami. Wykonane z ekologicznych materiałów nasze maty pod krzesła są wytrzymałe oraz bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Ale maty pod krzesła nie pełnią tylko funkcji praktycznych, to również doskonały designerski dodatek do wnętrz. Dzięki różnorodnym wzorom i kolorom, każda przestrzeń stanie się atrakcyjniejsza wizualnie.

Podkładki pod krzesło, maty pod fotel biurowy
Podkładki pod krzesło [wyników: 400]
Podkładki pod krzesło, maty pod fotel biurowy

Podkładki pod krzesło - prostokątne i okrągłe

Wybór odpowiedniego wykończenia podłogi jest oczywiście kwestią indywidualną - dla niektórych zdecydowanie wybór padnie na panele, inni zdecydują się na podłogę drewnianą, a jeszcze inni postanowią zdecydować się na innowacyjne wykładziny. Jedna rzecz pozostanie jednak pewna, każdy z rodzajów wykończenia wymaga od nas dbałości oraz pielęgnacji. Pomimo tego, nie zawsze znajdujemy na takie aktywności czas. W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem staje się nasza mata na podłogę, która w pełni ochroni powierzchnię pozostawiając ją w idealnym stanie. Powiedz "nie" zarysowaniom oraz uszkodzeniom wynikającym z docisku krzesła do powierzchni na której się znajduje. Pozbądź się uszczerbków oraz rys na swoich panelach, które tak łatwo rzucają się w oczy. Mamy to czego potrzebujesz, skorzystaj z naszej szerokiej oferty podkładek podłogowych pod fotel biurowy w różnych rozmiarach oraz rozmaitych motywach. Zachowaj swoją podłogę w nieskazitelnym stanie dzięki naszemu innowacyjnemu produktowi!

Dla Twojej wygody proponujemy dwa różne kształty podkładek: prostokątny i okrągły. Do tego możesz wybrać spośród kilku rozmiarów, natomiast wybór nadruku jest tak duży, że z całą pewnością wybierzesz odpowiedni według własnych upodobań i pasujący do posiadanego wystroju wnętrza.