Okleiny meblowe

Dodaj świeży, nowy wygląd do swojego domu za pomocą okleiny samoprzylepnej. Dzięki niej odmienisz swoją przestrzeń w kilka minut bez inwestowania w kosztowną wymianę wyposażenia. Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłów na wyremontowanie, czy przeprojektowanie mebli, okleina samoprzylepna jest idealnym rozwiązaniem! Pomoże udekorować Twoją przestrzeń nowoczesnym i luksusowym akcentem. Nasze okleiny meblowe samoprzylepne mają szereg pięknych i unikatowych wzorów, dzięki czemu na pewno znajdziesz odpowiedni dopasowany do stylu Twojego wnętrza.

Okleiny meblowe
Przeglądaj
rozwiń
zwiń
Kolor
Okleiny meblowe [wyników: 475]
Okleiny meblowe

Jeśli szukasz samoprzylepnej okleiny meblowej, jesteś we właściwym miejscu! Nasza okleina idealnie przylega do powierzchni, nie uszkadzając jej. Łatwo się ją też odkleja nie powodując zniszczenia mebli. Okleina meblowa wykonana jest z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału, idealnie nada się do uzyskania pożądanego wyglądu umeblowania w Twoim projekcie.

Okleina meblowa samoprzylepna

Nasza okleina samoprzylepna meblowa może być stosowana na wiele sposobów np. można nią okleić fronty szafy i komody, boki szafki, okleić półki albo zakryć dno szuflad. Możliwości jest wiele! Dzięki temu możesz spersonalizować proste bądź zniszczone meble, które wydają się banalne i nudne. W zależności od stylu Twojego domu możesz wybierać spośród wielu różnych wzorów i kolorów. Znajdziesz u nas np. okleinę meblową z motywami natury, z elementami geometrycznymi bądź folie imitujące drewno i marmur. Mamy w ofercie okleiny meblowe w stylu minimalistycznym, vintage oraz te bardziej odważne jak okleiny w stylu boho bądź pop-art. Nasze okleiny meblowe tworzymy z wykorzystaniem najnowszych technologii, dbając o każdy szczegół!