Zainspiruj się z Coloray

Zapraszamy do naszego inspirującego miejsca, dzięki któremu stworzysz wokół siebie piękne przestrzenie. Tutaj znajdziesz wspaniałe pomysły na aranżację wnętrz i produkty, które pomogą Ci wprowadzić niesamowitą atmosferę do domu. Dzięki nam poznasz najnowsze trendy, wskazówki dotyczące wystroju wnętrz i jak samodzielnie wykonać niesamowitą metamorfozę Twojego domu.

ARTYKUŁY [wyników: 72]

Fototapety natura - poczuj moc przyrody we wnętrzu domu

Fototapeta z motywem natury to doskonały sposób na przeniesienie piękna przyrody do Twojego domu. Może stać się centralnym punktem w przestrzeni albo akcentem, który doskonale dopełni wystrój całego wnętrza. Wykorzystanie fototapet z naturą w aranżacji wnętrz pomoże wprowadzić do przestrzeni poczucie równowagi i porządku.

czytaj więcej

Domowe biuro - inspiracje na modne wnętrze

Podczas projektowania idealnego domowego biura, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Na przykład dobór odpowiedniego oświetlenia czy też wygodnych i ergonomicznych mebli - w tym oczywiście biurka, które będzie musiało pomieścić laptopa i cały inny sprzęt roboczy. Ważne jest również, aby upewnić się, że jest wystarczająco dużo miejsca na wszystkie dodatkowe akcesoria. Podpowiadamy jak przygotować miejsce do pracy w domu.

czytaj więcej

Samoprzylepne okleiny meblowe - 5 pomysłów na ich zastosowanie

Czy można w szybki i prosty sposób przeprowadzić modernizację starych mebli? Oczywiście! Z pomocą przychodzi samoprzylepna okleina meblowa, którą można umieścić na wszystkim, od stołów i krzeseł po półki i szafki. Jest świetnym sposobem na spersonalizowanie wnętrza wg własnego gustu. Zobacz kilka naszych pomysłów gdzie ją umieścić.

czytaj więcej

Paul Cézanne - dzieła sztuki

Francuski malarz Paul Cézanne chciał w nowy sposób przedstawiać świat i wpływać na ludzkie wrażenia, dlatego zerwał z wieloma tradycjami artystycznymi. Zmiany, jakie zaszły w jego artystycznej karierze i technice malarskiej miały ogromny wpływ na sztukę współczesną. Poznaj razem z nami Paula Cézanne jego życie oraz obrazy.

czytaj więcej