Naklejki ścienne do kuchni

Kuchenne rewolucje nie zawsze zaczynają się od kulinariow. Urządzając przestrzenną i komfortową kuchnię trzeba się zastanowić nad wieloma sprawami, co wymaga czasu i wysiłku. Jak łatwo urządzić nowoczesną kuchnię?

Naklejki ścienne do kuchni
Kuchnia [wyników: 15]
Naklejki ścienne do kuchni

Kuchnia - wiecznie żywe serce domu

Nowoczesna kuchnia to taka, w której znajdują się: płyta indukcyjna lub gazowa, piekarnik, lodówka, zmywarka, nierzadko też pralka i suszarka. Nowoczesne kuchnie stawiają na funkcjonalność, dlatego nieobce są im podwieszane szafki pod sufitem. Takie kompleksowe ustawienie sprzętów powoduje, że pozostałą przestrzeń można zaaranżować na część jadalną lub blaty do przygotowywania posiłków. W kuchni spędzamy najwięcej czasu, dlatego warto urządzić ją nie tylko modnie, ale i wygodnie. Mając mniejszy metraż warto przemyśleć otwartą kuchnię, kosztem miejsca w salonie.

Dodatki do kuchni - tradycyjne czy nowoczesne?

W tradycyjnych kuchniach naszych babć w centrum stał ogromny piec kaflowy. To nim ogrzewano siedzibę, a na nim przygotowywano posiłki. W dobie nowoczesnej technologii udało się znacząco zmniejszyć przestrzeń zajmowaną przez piece, dzięki czemu można ją wykorzystać w bardziej funkcjonalny sposób. Nowoczesne kuchnie stały się bardziej kompleksowe, co nie znaczy, że zabrakło w nich tradycyjnych dekoracji. Wystarczy urządzić kuchnię w stylu rustykalnym czy skandynawskim, dodać kilka dekoracji ściennych i mamy przed sobą odświeżoną kuchnię z dzieciństwa. Czasem przydaje się także niewielki detal, by nowoczesna kuchnia nabrała tradycyjnego charakteru. Taką dekoracją są naklejki ścienne, które można przykleić w dowolnym miejscu. Do tradycyjnych motywów dekoracyjnych należą zioła i czerwono biała krata, słoiczki z przyprawami, czy lawenda. Naklejki na ścianę z wiejskimi wzorami to świetny wybór do kuchni w stylu boho. Nasze naklejki na ścianę wykonane są z materiału odpornego na wilgoć, zabrudzenia czy przedarcia. Montaż nie zajmie Ci więcej niż 15 minut, a odpowiednio pielęgnowana naklejka nie straci swoich intensywnych kolorów