Fototapety ze słoniami

Myślę, że zgodzisz się ze mną, kiedy powiem, że słoń jest prawdopodobnie jednym z największych i najsilniejszych zwierząt na naszej planecie. Słoń nie zawsze jest najbardziej wdzięcznym stworzeniem, a mimo to jest znany jako Królewskie Zwierzę. Silne i inteligentne słonie mają pozytywne symboliczne znaczenie na całym świecie i są uważane za symbol szczęścia, mocy, mądrości sukcesu i doświadczenia.

Fototapety ze słoniami
Słonie [wyników: 7]
Fototapety ze słoniami

Warto mieć słonia, który przynosi szczęście

Słonie mają znaczące znaczenie w wielu kulturach, a symbole tych majestatycznych stworzeń są przedstawiane w mitologii i religii od tysięcy lat. Za symbolami słoni kryje się wiele znaczeń i interpretacji, które mają szczególne znaczenie w wierzeniach indyjskich i azjatyckich, w tym w hinduizmie i buddyzmie. W najogólniejszym, uniwersalnym znaczeniu słoń symbolizuje siłę i moc. To znaczenie dotyczy zarówno ciała, jak i umysłu. Słoń jest również postrzegany jako rodzaj przewodnika duchowego, który pomaga nam w podróży wymagającej cierpliwości. Symbolika słonia reprezentuje także wrażliwość, mądrość, stabilność, lojalność, inteligencję, spokój, niezawodność i determinację, które wszystkie są widoczne w naturze zwierzęcia, gdy są obserwowane na wolności. 

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się fototapety w słonie?

Słonie to łagodne olbrzymy, które bardzo dbają o swoje stado, potomstwo i starszych. Symbolizuje to odpowiedzialność, determinację i lojalność. Dlatego projektując nasze fototapety z motywem słoni zdecydowaliśmy się na wykorzystanie ich symboliki oraz na ukazanie ich wielkości. Wśród naszej oferty tapet w słonie można znaleźć połączenie motywu słonia z indyjską mandalą – słonie w buddyzmie i kulturze dalekiego wschodu zajmują wysoką pozycję, przez co połączenie ich z mandalą, czyli sztuką tworzenia przepięknych symetrycznych wzorów jest nie tylko piękna, ale także symboliczna. Pasować będzie nie tylko do stylu boho, ale tak naprawdę do każdego mieszkania. Poza tym można znaleźć także wzory zabawne – idealne do pokoi dziecięcych oraz wzory bardzo minimalistyczne, które sprawdzą się w nowoczesnych mieszkaniach.