Fototapety z kotami

Jeśli chodzi o symbolikę, koty są symbolami odrodzenia i zmartwychwstania w ciągu dziewięciu żyć. Ponieważ są nocne, kojarzą się również z ciemnością. Ciemność często towarzyszy strachowi, nieświadomości i ukrytym rzeczom. Koty są również, symbolami tajemnicy i magii, ale także nieprzewidywalności, a nawet uzdrowienia.

Fototapety z kotami
Koty [wyników: 12]
Fototapety z kotami

Lubisz kocie motywy? Mamy coś dla Ciebie!

Ogólnie rzecz biorąc, kot jest symbolem cierpliwości, niezależności, ciekawości i odwagi. Kot jest bardzo duchowym zwierzęciem, znanym ze swojej zdolności do czekania i działania tylko w odpowiednim czasie. Już od czasów starożytnych były przez jednych wielbione, przez innych nienawidzone. Dlatego też trzyma się ich znaczenie dwoistości matury. Mówi się także, że kto jest istotą, która widzi dwa światy – zarówno rzeczywisty, jak i duchowy. Dlatego też uznawany jest za zwierzę ludzi posiadających wiedzę tajemną – czarnoksiężników i wiedźm. Jednak współcześnie symbolika kota powoli ewoluuje, tak jak z kotów dzikich wyewoluowały koty domowe. Projektując naszą linię tapet z motywem kotów kierowaliśmy się zasadą, że kot to zwierzę o różnych twarzach, dlatego też właśnie stworzyliśmy serię tapet, w których każda jest inna – tak by każde oblicze kota znalazło w niej swoje odbicie.

Tapeta z kotkami przypadnie do gustu maluchom

W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę tapet z motywem kotów. Wśród nich znajdują się zabawne – komiksowe rysunki kotów, które pasować będą zarówno do pokoju dziecięcego, jak i do pokoju „dużego dziecka” zakochanego w tych niecnych zwierzętach. Posiadamy także tapety z przedstawieniem kotów dzikich, które dodadzą wnętrzu odpowiedniego pazura. Natomiast proste i minimalistyczne wzory kotów sprawdzą się w równie minimalistycznych wnętrzach. Dzięki temu każdy wielbiciel mruczących futrzastych kulek cieczy znajdzie coś idealnego dla siebie.