Fototapety dmuchawce

Dmuchawce… latawce… wiatr… Przepiękne, mimo iż przekwitnięte kwiaty mniszka lekarskiego to nie tylko świetna dziecięca zabawa w ich zdmuchiwanie. To dużo, dużo więcej. Mniszek lekarski od wieków jest kwiatem nie tylko leczniczym, ale także symbolicznym. Pojawia się tuż na początku wiosny a zaledwie po kilku dniach znika wraz z odfruwającymi spadochronami.

Fototapety dmuchawce
Kolor
Styl
Klasyczny
Orientalny
Współczesny
Francuski
Minimalistyczny
Eklektyczny
Japoński
Etniczny
Prowansalski
Abstrakcyjny
zobacz wszystkie
Barokowy
Angielski
Nowoczesny
Wiejski
Skandynawski
Dmuchawce [wyników: 34]
Fototapety dmuchawce

Tapety w dmuchawce 

Mniszek lekarski różni się od innych kwiatów. Uważany jest za zwykły i nijaki w porównaniu z kwitnącymi kwiatami, takimi jak róża i lotos. Dmuchawiec nie ma także koloru, nadrabia to jednak swoją unikalną geometrią. Jego charakterystyczny wygląd sprawia, że nie można mu się oprzeć by go nie zdmuchnąć. Można wtedy obserwować jak niesamowicie i magicznie puszyste nasiona mniszka lekarskiego lecą w powietrzu. Właśnie dlatego mniszek lekarski jest wizualnym przypomnieniem młodości i radości. W pewnym sensie mniszek lekarski może być symbolem życia. Dmuchawiec może przypominać Ci, by cieszyć się każdą chwilą, którą masz. Pokazuje, że życie jest nietrwałe i delikatne, a my mamy tylko jedną szansę, aby jak najlepiej je wykorzystać. Dlatego też tapety z motywem dmuchawca dedykowane są osobom sentymentalnym, które uwielbiają otaczać się rzeczami, które przypominają im o przemijającym czasie.

Tapeta z motywem dmuchawca

Wśród naszych tapet można znaleźć przepiękne tapety z powtarzającym się motywem, które tworzą unikalne wzory i wprowadzają do każdego wnętrza delikatne tchnięcie wiosny. Można jednak zdecydować się na odważny krok i wybrać tapetę z motywem kwietnej łąki, która od dołu daje nam nieprzemierzone morze kwiatów a pnąc się ku kurze przechodzi w delikatną jednobarwną kompozycję. Tworząc wrażenie, że znajdujemy się pośrodku leśnej polany wypełnionej dzikim kwieciem, które przeniesie nas w beztroski czas, kiedy nie gonią nas obowiązki oraz zaległe sprawy.