Fototapety drzewa

Dlaczego nie zabrać ukochanego pejzażu do domu wykorzystując do tego leśną tapetę? Tapeta z wizerunkiem drzew to świetny wybór do salonu, jadalni, sypialni lub pokoju dziecięcego, gdzie promienie światła i porośnięte leśne drogi sprawią, że poczujesz się, jakbyś siedział wśród drzew. Gdzie będziesz mógł odetchnąć pełną piersią a gdy zamkniesz oczy usłyszysz ich szum oraz daleki śpiew ptaków.

Fototapety drzewa
Kolor
Styl
Skandynawski
Japoński
Kolonialny
Wiktoriański
Orientalny
Minimalistyczny
Angielski
Eklektyczny
Prowansalski
Nowoczesny
zobacz wszystkie
Etniczny
Klasyczny
Francuski
Rustykalny
Barokowy
Wiejski
Abstrakcyjny
Współczesny
Drzewa [wyników: 168]
Fototapety drzewa

Popularne fototapety z drzewami

Niektóre z naszych bardziej popularnych wzorów tapet drzew to sosny, brzozy, palmy i zaczarowane drzewa. Każda tapeta leśna zawiera jedyną w swoim rodzaju leśną scenę z wyraźnymi i żywymi odcieniami naturalnych kolorów, aby wprowadzić zaklęte cuda natury do twojej przestrzeni. Przyozdób swoje ściany niezapomnianym pejzażem za pomocą jednej z naszych wyjątkowych tapet z motywem drzew i liści, wybierając z szerokiej gamy wzorów, kolorów i tekstur. Niezależnie od tego, czy szukasz wzorów zieleni liściastej, dynamicznego monochromatycznego pejzażu, oszałamiającego złota czy tropikalnych klimatów, z pewnością znajdziesz je w naszej ofercie tapet. 

Udekoruj ściany drzewami

Połącz swój ulubiony nadruk z neutralnymi kolorami lub stylami, aby stworzyć efektowną ścianę, idealną do sypialni lub salonu. Nasze tapety dodadzą odrobinę koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszej tapety na naszych oryginalnych i innowacyjnych samoprzylepnych tapetach w systemie MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby i przenieść w inne miejsce!