Fototapety plaser miodu

Plaster miodu to masa sześciokątnych pryzmatycznych komórek woskowych zbudowanych przez pszczoły miodne w ich gniazdach, aby pomieścić ich larwy oraz zapasy miodu i pyłku. Jest niezwykle symetryczny i idealny. Składa się bowiem z idealnie równych sześciokątów, które tworzą niesamowity, hipnotyzujący wzór.

Fototapety plaser miodu
Plaster Miodu [wyników: 30]
Fototapety plaser miodu

Stylowa fototapeta z plastrem miodu

Niesamowita heksagonalna struktura plastra miodu powoduje, że przyciąga on wzrok i uwagę. Dzięki ciepłym kolorom i ciekawej geometrii ściana z tapetą o strukturze plastra miodu będzie idealnym i wszechstronnym dodatkiem do każdego pokoju. Wzór plastra miodu doda twojej ścianie niepowtarzalną teksturę, która jest wizualnie atrakcyjna i przyjemna. Prosta aranżacja takiej tapety pozwala na zastosowanie jej w każdym pomieszczeniu od sypialni, przez salon, aż po kuchnię i pokój dziecięcy. Świetnie sprawdzi się także w każdym stylu – zarówno klasycznym lub minimalistycznym – warto wtedy wybierać tapety w stonowanych kolorach, jak i w ciepłym stylu wiejskim – tu można poszaleć dobierając tapetę w ciepłym, nomen omen, miodowym odcieniu. 

Odmień wnętrze dzięki niesamowitej strukturze heksagonalnej 

Świetnie sprawdzi się również w gabinecie lub biurze, ponieważ wpatrywanie się w nieskończony wzór podnosi kreatywność oraz skupienie, dzięki temu żadne zbędne akcenty nie będą rozpraszać podczas pracy. Nasze tapety oferujemy w dwóch technologiach – klasycznej tapety klejonej oraz w technologii MagicStick, która pozawala na odlepienie tapety i przeniesienie jej w inne miejsce. Dzięki temu możesz zabrać swoją tapetę w każde inne miejsce, nawet zmieniając mieszkanie. Dlatego też nie wahaj się i już dziś zamów nietypową tapetę, która urzeknie wszystkich twoich znajomych!