Fototapety abstrakcje, rozpryski, plamy

Czy jest coś piękniejszego niż całkowicie abstrakcyjne maźnięcia pędzlem? Jeśli uważasz, że tak to jesteś w idealnym miejscu. Właśnie z myślą o takich osobach stworzyliśmy naszą kolekcję tapet z abstrakcyjnymi wzorami maźnięć, rozchlapanej farby i pacnięć pędzla. Każdego dnia możesz widzieć ten wzór na nowo i doszukiwać się w nim coraz to innych kształtów.

Fototapety abstrakcje, rozpryski, plamy
Kolor
Styl
Skandynawski
Nowoczesny
Współczesny
Industrialny
Francuski
Minimalistyczny
Abstrakcyjny
Rustykalny
Eklektyczny
Klasyczny
Abstrakcje [wyników: 44]
Fototapety abstrakcje, rozpryski, plamy

Tapeta z abstrakcyjnym motywem - designerskie wykończenie wnętrza

Tapeta z abstrakcyjnym motywem to coś, co albo się kocha albo się nienawidzi. Maźnięcia pędzla o płótno, chlapanie farbą, czy ciapki zostawione przez gąbkę to coś, co każdego dnia odsłania przed nami swoje nowy oblicze – każdego dnia możemy zobaczyć w tej formie coś innego i nigdy się nią nie znudzimy. Dlatego też tapety z artystyczną abstrakcją są dla ludzi, które uwielbiają zmiany w swoim otoczeniu, które nie lubią nudy i kochają szalone połączenia barw. Właśnie z myślą o takich osobach stworzyliśmy niesamowitą kolekcję tapet z abstrakcją. Tapety takie pasują do każdego wnętrza, zarówno do sypialni, gdzie przerwą nudę i pozwolą na pogrążenie się w nieskończonych marzeniach przed snem, jak i do salonu, gdzie będą skupiać na sobie wzrok i przyciągać uwagę, dzięki czemu staną się jego swoistą ozdobą. Odważni mogą je także skomponować w łazience czy kuchni, dzięki czemu ożywią to pomieszczenie i nadadzą mu niesamowitego wyglądu. No i na koniec – nie jeden nastolatek ucieszy się z tak oryginalnego wystroju wnętrza.

Dlaczego fototapety z abstrakcją zyskują ciągle na popularności?

Dlatego też jeśli czujesz, że jest to motyw idealny dla ciebie, nie wahaj się i wprowadź serię niesamowitych barw do swojego życia.


Nasze tapety dodadzą odrobinę koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszej tapety na naszych oryginalnych i innowacyjnych samoprzylepnych tapetach w systemie MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby i przenieść w inne miejsce!