fototapety niebieskie

Niebieski to kolor, który bardzo często spotkać można w aranżacjach pomieszczeń, takich jak gabinet, sypialnia czy łazienka. Trudno się temu dziwić — kojarzy się on ze spokojem, świeżością, higieną, czystością, harmonią, inteligencją, kreatywnością i inspiracją.

fototapety niebieskie [wyników: 212]
fototapety niebieskie

Dlaczego fototapety w kolorze niebieskim cieszą się ogromną popularnością?

Niebieski to jeden z kolorów, który bardzo często pojawia się w aranżacjach wnętrz. Nie ma w tym nic dziwnego — z jednej strony działa on uspokajająco i wyciszająco, ułatwiając zasypianie, z drugiej natomiast — pobudza wyobraźnię, skłaniając do kreatywnego myślenia. Barwa niebieska ma również korzystny wpływ na na zdrowie — hamuje stany zapalne, redukuje obrzęki i działa ściągająco. W psychologii symbolizuje ona lojalność, wolność, harmonię oraz wolność. Jeśli jednym z Twoich ulubionych kolorów jest niebieski, z pewnością przypadną Ci do gustu nasze tapety ścienne. Do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz bardzo dobrze pasować będzie dekoracja przedstawiająca białe heksagony na granatowym tle. W aranżacjach marynistycznych znakomicie prezentować będzie się tapeta z niebiesko-białymi statkami. Świetnym rozwiązaniem do pomieszczeń, w których króluje styl romantyczny będzie natomiast ozdoba ścienna przedstawiająca kwiaty w odcieniach niebieskiego. To dobre rozwiązanie zarówno do salonu, jak i sypialni czy gabinetu.

Jeżeli planujesz metamorfozę swojego domu czy mieszkania, koniecznie zapoznaj się z naszymi tapetami utrzymanymi w odcieniach niebieskiego. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno miłośnicy błękitu, jak i fani granatu. Nasze tapety to niezwykle ciekawa alternatywa dla klasycznych, nudnych dekoracji ściennych tego typu. W naszym asortymencie znajdziesz ozdoby na ścianę z motywem morskich fal, konstelacji, liści roślin czy ponadczasowych kropek.