Fototapety minimalistyczne

Minimalizm to podejście projektowe, które charakteryzuje się surowością i lakonicznością w dekoracji. Osiąga się to głównie poprzez zastosowanie funkcjonalnych mebli i przedmiotów wewnętrznych, geometrycznych kształtów i kombinacji zwykle nie więcej niż dwóch podstawowych kolorów. Minimalistyczne wnętrza są zwykle kompaktowe, czarne lub szare i mają ścisły geometryczny kształt.

Fototapety minimalistyczne
Kolor
Styl
Nowoczesny
Japoński
Etniczny
Eklektyczny
Minimalistyczny
Abstrakcyjny
Współczesny
Klasyczny
Angielski
Industrialny
zobacz wszystkie
Skandynawski
Francuski
Minimalistyczne [wyników: 36]
Fototapety minimalistyczne

Piękne fototapety w minimalistycznym stylu

Wnętrze pokoju w stylu minimalizmu jest idealne dla tych, którzy są zmęczeni pretensjonalnością i pragną eleganckiej prostoty. Aby to zrobić, powinieneś porzucić ekstrawagancki wystrój i niefunkcjonalne meble. W minimalistycznych pokojach dominuje przestronność i duża ilość światła. Minimalistyczny styl w projektowaniu mieszkań skupia się na przestrzeni, pozostając jednocześnie przytulnym i atrakcyjnym. Zastanów się, jakie meble można usunąć z mieszkania bez uszczerbku dla wygody. Wybierz kilka elementów o prostej, zwięzłej formie. Trzymaj tylko funkcjonalne przedmioty na stole i powierzchniach. Jeśli poprawnie wybierzesz wszystkie szczegóły wystroju, otrzymasz pokój, w którym jest dużo miejsca, światła i powietrza. Jednak to nie wszystko, aby dopełnić całości potrzebujesz idealnej ściany. 

Minimalizm - element nowoczesnego wystroju

Wybierając nasze minimalistyczne tapety masz rozwiązania gotowe od ręki! Tapety imitujące strukturę betonu albo marmuru, proste geometryczne kształty w kontrastowych kolorach to wszystko czego potrzebujesz. Nasze tapety oferujemy w dwóch technologiach – klasycznej tapety klejonej oraz w technologii MagicStick, która pozawala na odlepienie tapety i przeniesienie jej w inne miejsce. Dzięki temu możesz zabrać swoją tapetę w każde inne miejsce, nawet zmieniając mieszkanie. Dlatego też nie wahaj się i już dziś zamów nietypową tapetę, która urzeknie wszystkich twoich znajomych!