Fototapety z psami

Ogólnie rzecz biorąc, symbolika psa przypomina, że dobroć często prowadzi cię o wiele dalej niż krytyka. Innymi słowy osoby, które utożsamiają się z psami często są łagodniejsze wobec otaczających ich osób. Ponadto akceptują fakt, że ich ścieżki niekoniecznie są podobne lub powiązane z innymi ludźmi.

Fototapety z psami
Psy [wyników: 8]
Fototapety z psami

Czy motyw psa na fototapecie określa Twoją osobowość?

Pies jest pierwszym udomowionym zwierzęciem i jest symbolicznie kojarzony z lojalnością i czujnością, często pełniąc rolę strażnika i obrońcy. Psy są przedstawiane jako przewodnicy i towarzysze, stąd pojęcie „najlepszego przyjaciela człowieka”. Często kojarzony ze sztuką i przebiegłością, ponieważ można go wyszkolić do wykonywania najróżniejszych prac. Chociaż rzadko są symbolami negatywnymi, mają pewne niekorzystne cechy. Powiedzenie „chory jak pies” narodził się z przekonania, że psy wracają do swoich wymiotów i zjadają je ponownie. W sztuce psy często są przedstawiane jak zdeprawowane zwierzęta, przeklinające swoich wrogów. Psy kojarzone są także jako padlinożercy, zazdrosne istoty łase na pochlebstwa. Często pies przejawia się jako motyw furii, wojny, chciwości i szaleństwa. 

Bogata kolekcja tapet z psami

Jednak nie ważne jak postrzegane są przez artystów, to w codziennym życiu kojarzą się jednak z najlepszym przyjacielem człowieka, członkiem rodziny, który zawsze jest na posterunku i czuwa nad szczęściem i bezpieczeństwem swojego człowieka. Dlatego też stworzyliśmy całą serię tapet z motywem psów, które pozwolą na upamiętnienie ich wśród ich wielbicieli. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę tapet z motywem psów. Wśród nich znajdują się zabawne – komiksowe rysunki psów, które pasować będą zarówno do pokoju dziecięcego, jak i do pokoju „dużego dziecka” zakochanego w tych uroczych zwierzętach. Natomiast proste i minimalistyczne wzory psów sprawdzą się w równie minimalistycznych wnętrzach. Dzięki temu każdy wielbiciel biegającego szczęścia znajdzie coś idealnego dla siebie.