Fototapety hibiskus

Hibiskus, czyli tak naprawdę Ketmia to roślina pochodząca z chin i często błędnie nazywana różą chińską – ze względu na piękno i budowę kwiatów. Kwiaty hibiskusa, mimo iż przepiękne są niestety bardzo nietrwałe. Sam hibiskus kwitnie kilka miesięcy, ale każdego dnia traci swoje piękne kwiaty. Czy wiesz jednak, że Hibiskus nosi miano pechowego kwiatu?

Fototapety hibiskus
Kolor
Styl
Francuski
Angielski
Kolonialny
Etniczny
Japoński
Wiejski
Orientalny
Barokowy
Eklektyczny
Nowoczesny
zobacz wszystkie
Prowansalski
Abstrakcyjny
Wiktoriański
Współczesny
Klasyczny
Hibiskus [wyników: 60]
Fototapety hibiskus

Wprowadź romantyczny nastrój do wnętrza

Jego rzekome przynoszenie pecha wiąże się z legendą, o przepięknym hibiskusie rosnącym w jednym ze szpitali, był tak piękny, że każdy chciał zabrać jego kawałek ze sobą. Dlatego w krótkim czasie został on mocno ogołocony, wtedy jeden z ochroniarzy powiesił przy nim tabliczkę, że roślina ta przynosi pecha. Kwiat odżył, jednak plotka zataczała coraz szersze kręgi. Dziś jednak już mało kto pamięta o tej plotce. Dlatego też hibiskus uważany jest obecnie za kwiat prawdziwej miłości i szczerości. Jeśli chcesz okazać komuś, że szczerze i dogłębnie go kochasz powinieneś podarować mu właśnie hibiskus. Dlatego też, warto wybierać tapety z tym motywem do sypialni, gdzie będą podsycały miłość kochanków każdego dnia jednocześnie pilnując ich wierności i szczerości między sobą.

Rozjaśnij wnętrze dzięki tapecie w hibiskusy

W naszej ofercie można znaleźć zarówno tapety z motywem hibiskusa w wersji realistycznej, gdzie tworzą one przepiękne bukiety kwiatów, które wyglądają niczym żywe okazy, jak i tapety bardzo symboliczne, gdzie kwiaty naniesione są ledwo niczym szkic na czystą kartkę papieru. Pierwsza wersja świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach pełnych słońca, jasnych i przytulnych dopełniając całokształt. Druga natomiast przeznaczona jest do mieszkań minimalistycznych i nowoczesnych, w których delikatnie wprowadzi odrobinę ekstrawagancji. A dla ludzi, którzy marzą o własnym domie z ogrodem polecamy tapety z motywem kwiatowym u dołu, które tworzą wrażenie kwitnącego ogrodu