Fototapety ptaki

Ptaki to idealny symbol wolności i perspektywy. Ponieważ latają wysoko w niebo. Są one niczym Wysłannicy Światła - często mówią nam, że są posłańcami Bogów, którzy zapewniają ludziom pomost między życiem codziennym a duchowym. Być może z tego powodu Pradawni rozwinęli ornitomanię, czyli sztukę wróżenia poprzez obserwację ptaków według gatunku, koloru i ruchu ptaka.

Fototapety ptaki
Kolor
Styl
Nowoczesny
Klasyczny
Rustykalny
Angielski
Prowansalski
Francuski
Japoński
Kolonialny
Skandynawski
Orientalny
zobacz wszystkie
Barokowy
Minimalistyczny
Eklektyczny
Etniczny
Wiejski
Współczesny
Wiktoriański
Abstrakcyjny
Ptaki [wyników: 181]
Fototapety ptaki

Tapeta z motywem ptaków

Ptaki przebywają wokół ludzi od zawsze. Pamiętasz ptaka, który przyniósł gałąź do Arki Noego? Ptaki odzwierciedlają silną symbolikę. Zachęcają nas do wysoko postawionych celów i realizacji naszych celów, pomimo wyzwań, przed którymi stoimy, gdy gonimy za tymi marzeniami. Mogą być również motywacją do jeszcze głębszego pogłębienia duchowości. Podobnie jak hinduskie przekonanie o psach jako posłańcach ze świata podziemnego, ptaki są uznawane za ambasadorów świata duchowego. Uosabiają pokój, nawrócenie, wolność i siłę. Niektóre ptaki mogą reprezentować dobre wróżby, niektóre niestety nie. Dlatego wybierając odpowiedni motyw na nasze tapety sprawdziliśmy, jakie ptaki przynoszą szczęście.

Pozbądź się nudy - udekoruj pokój fototapetą z ptakami

Nasze tapety przedstawiają szeroką gamę ptaków w różnych stylach, dlatego też każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Mamy bowiem w naszej ofercie tapety z fotorealistycznym przedstawieniem ptaków naturalnej wielkości, które świetnie sprawdzą się jako ozdoba salonu. Mamy delikatne tapety z ptakami w pastelowych kolorach i o delikatnej linii rysunku, które idealnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych, a także tapety w etniczne wzory ptaków, które idealnie wpasują się we wnętrza w stylu wiejskim czy angielskim. Natomiast proste – kontrastowe tapety z piórami świetnie dopełnią wnętrza minimalistyczne i nowoczesne. Nie zabraknie również intensywnych i kolorowych tapet z motywem ptaków w stylu boho oraz łagodnych i stonowanych tapet z przedstawieniem ptaków w klasycznym stylu japońskim, który sprawdzi się w przestrzeniach neutralnych i kobiecych.