fototapety boho

Wprowadź fantastyczny i swobodny klimat boho do Twojego domu dzięki naszej gamie eleganckich wzorów fototapet. Fototapety w stylu boho to wspaniała, emanująca pozytywną energią kolekcja dekoracji zawierająca piękne kwieciste kompozycje, tropikalne, ciepłe wibracje i inne zabawne wzory, które pomogą Ci stworzyć w domu artystyczną atmosferę. Dzięki naszym boho fototapetom wprowadzisz do swojego wnętrza oryginalność i poczucie swobodnego kontaktu z naturą.

fototapety boho [wyników: 44]
fototapety boho

Modny styl boho w Twoim domu - postaw na fototapetę!

Jeżeli żyjesz według własnych zasad, nonkonformizm to Twoje drugie imię, nie zważasz no modę i zmieniające się jak górska pogoda trendy, a najchętniej przeniósłbyś się w czasy paryskiej bohemy, to doskonale odnajdziesz się wśród wzorów z naszej kolekcji Boho. Styl ten zapoczątkowany przez francuską cyganerię na przełomie XVIII i XIX wieku, a przywrócony na nowo w latach 60’tych w wersji hippie do dzisiaj inspiruje projektantów i uwielbiany jest przez prawdziwe wolne ptaki naszych czasów. Masz artystyczną duszę i kwiaty we włosach, a „Lucy in the sky with diamonds” Beatles’ów to właściwie Twój życiowy hymn? – Jesteśmy pewni, że ta kolekcja przypadnie Ci do gustu. Barwna, pełna kreatywnej wolności i wzorów na które patrzeć można godzinami. A do towarzystwa: naturalne materiały, etniczne wzory, pamiątki z podróży, kolorowe bibeloty, wiklinowy fotel, mięciutkie poduszki, meble vintage, gąszcz roślin? Połącz nasze tapety z czym chcesz – wszak na tym polega styl boho – liczy się fantazja, swoboda i wygoda.

Styl bohemy to współcześnie jeden z modnych trendów, który zagościł na stałe nie tylko w świecie mody, ale również w kreatywnej aranżacji przestrzeni. Nasze fototapety w stylu boho to synonim luzu z nutką romantyzmu. Daj się ponieść wyobraźni i zainspiruj się kolekcją naszych wspaniałych kolorowych, swobodnych i naturalnych wzorów, które stworzą w każdym pomieszczeniu wspaniałą, ciepłą i unikalną atmosferę. Boho fototapety wniosą do Twojego pomieszczenia odrobinę świeżości i harmonii, tworząc tym samym doskonałe miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy.