Fototapety muszelki

Tapeta w kształcie muszelki jest popularnym wyborem do wnętrz dziewcząt, ponieważ przypomina muszle, a nawet ogon syreny, ale pasuje do każdego wnętrza w klasycznym i jasnym stylu. Nasze tapety muszelki są wykonane zarówno z samoprzylepnych, jak i tradycyjnych materiałów, a większość wzorów można dostosować, aby uzyskać idealny wygląd pokoju!

Fototapety muszelki
Kolor
Styl
Nowoczesny
Abstrakcyjny
Japoński
Współczesny
Eklektyczny
Klasyczny
Orientalny
Skandynawski
Angielski
Muszelki [wyników: 39]
Fototapety muszelki

Morski klimat w Twoim wnętrzu

W starożytności przegrzebki i inne muszle na zawiasach symbolizowały kobiecość. Na zewnątrz skorupa może symbolizować ochronę i pielęgnację, a wewnętrznie „drzemiącą siłę życiową na Ziemi”. Wiele obrazów Wenus, rzymskiej bogini miłości i płodności, zawierało w obrazie muszlę muszli, aby ją zidentyfikować. Jest to widoczne w klasycznie inspirowanym obrazie Botticelliego z XV wieku Narodziny Wenus. Jedna z legend Drogi Świętego Jakuba głosi, że trasa była postrzegana jako rodzaj pielgrzymki płodności, podjętej, gdy młoda para chciała rodzić potomstwo. Uważa się, że skorupa przegrzebka była pierwotnie noszona przez pogan jako symbol płodności. Ewentualnie przegrzebek przypomina zachodzące słońce, które było przedmiotem przedchrześcijańskich celtyckich rytuałów tego obszaru. 

Fototapety z muszelkami - idealne do nowoczesnych wnętrz

Innymi słowy, przedchrześcijańskie korzenie Drogi św. Jakuba były celtycką podróżą śmierci na zachód w kierunku zachodzącego słońca, kończącą się na końcu świata. Dlatego też warto spojrzeć na tapety ze wzorem muszli jako coś wyjątkowego. Nasze tapety dodadzą odrobinę koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszej tapety na naszych oryginalnych i innowacyjnych samoprzylepnych tapetach w systemie MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby i przenieść w inne miejsce!